Goleszów: Gmina Goleszów ponownie nagrodzona

Goleszów: Gmina Goleszów ponownie nagrodzona

W dniu wczorajszym, 6 października w Wiśle odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Piękna wieś województwa śląskiego”. Przypomnijmy, że decyzją jury konkursowego trzy zgłoszenia dokonane przez Gminę Goleszów zostały nagrodzone.

W kategorii „Najpiękniejsza zagroda wiejska” II miejsce otrzymali rolnicy z Godziszowa – Justyna i Mateusz Spratek, zaś wymiana przystanków autobusowych na terenie gminy zajęła III miejsce w kategorii „Najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi”. W gronie nagrodzonych osób znalazł się również Karol Alkier, który został wyróżniony za swoją wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców Goleszowa Dolnego, w kategorii „Najlepszy sołtys”.

W czwartkowym wydarzeniu goleszowską gminę reprezentowali: wójt Sylwia Cieślar, nagrodzeni mieszkańcy oraz sołtys Godziszowa Beata Jaworek. Wśród osób wręczających nagrody znaleźli się m.in. Członek Zarządu Województwa Śląskiego Beata Białowąs i przedstawiciele Sejmiku Województwa Śląskiego – przewodniczący Jan Kawulok oraz radny Zbigniew Przedpełski.

– Bardzo się cieszę, że Zarząd Województwa Śląskiego po raz kolejny docenił zaangażowanie i pracę naszych mieszkańców oraz nagrodził inicjatywę zamontowania nowoczesnych przystanków. Jeszcze raz gratuluję Państwu Spratek i sołtysowi Goleszowa Dolnego Karolowi Alkierowi przyznanych nagród i życzę im wszystkiego najlepszego – mówiła wójt Sylwia Cieślar.
Źródło: goleszow.pl

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz