ZAPROSZENIE NA ZAWODY ZDALNIE STEROWANYCH MODELI NA PUMPTRACKU W HAŻLACHU!

ZAPROSZENIE NA ZAWODY ZDALNIE STEROWANYCH MODELI NA PUMPTRACKU W HAŻLACHU!

Wibracje i dreszczyk emocji są w powietrzu! Hażlach szykuje się na ekscytujące zawody tego lata! Już teraz zaznaczcie w swoich kalendarzach datę 11 czerwca 2023, ponieważ nie możecie przegapić tych niesamowitych zawodów, zdalnie sterowanych modeli.

To niezwykłe widowisko odbędzie się na super Pumptracku w Hażlachu, gdzie małe ale i potężne pojazdy zdalnie sterowane zmierzą się w spektakularnych pojedynkach pełnych adrenaliny. Przygotujcie się na niezapomniane chwile, gdy zawodnicy będą ścigać się na ekscytujących torach z zakrętami, hopami i skokami!

To nie tylko dla dzieci i młodzieży ale również i dla dorosłych! Wszyscy miłośnicy prędkości i niezwykłych wyścigów będą mieli okazję dołączyć do tej niezwykłej imprezy. Będzie to idealna okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności w prowadzeniu zdalnie sterowanych modeli i poznać innych pasjonatów.

Zapewniamy wam wiele atrakcji w ciągu całych zawodów! Nie tylko będziecie świadkami niezwykłych pojedynków na torze, ale również będziecie mieli możliwość podziwiania umiejętności profesjonalnych zawodników w pokazach akrobatycznych oraz korzystania z dodatkowych atrakcji, takich jak specjalistyczne porady instruktorów.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych i technologii do dołączenia do nas na tych niezapomnianych zawodach

To będzie niepowtarzalne wydarzenie, które nie tylko dostarczy wam wielu wrażeń, ale również pozwoli wam poczuć niepowtarzalny duch rywalizacji i pasji.

Nie przegapcie tej okazji! Spotkajmy się 11 czerwca 2023 od godz. 10:00, w Hażlachu i wspólnie stwórzmy niesamowitą atmosferę pełną szybkości, akcji i niezapomnianych chwil!

Do zobaczenia na Pumptracku w Hażlachu!

ZAPROSZENIE NA ZAWODY ZDALNIE STEROWANYCH MODELI NA PUMPTRACKU W HAŻLACHU!
11 czerwca 2023 od godz 10:00

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz