Znamy kandydatów do rady miejskiej Cieszyna i powiatu z CRS i Partnerstwa dla Powiatu!

Znamy kandydatów do rady miejskiej Cieszyna i powiatu z CRS i Partnerstwa dla Powiatu!

KW Cieszyński Ruch Społeczny to inicjatywa zrzeszająca mieszkańców Cieszyna, którzy pragną aktywnie wpływać na rozwój swojego miasta. Liderką ruchu jest Gabriela Staszkiewicz. W odpowiedzi na współczesne wyzwania społeczne, kulturalne, edukacyjne i środowiskowe, grupa ta zgromadziła wokół siebie ludzi o podobnych wartościach, gotowych działać na rzecz wspólnego dobra.

Kim są kandydaci i kandydatki?

Sylwetki wybranych kandydatów prezentują się różnorodnie, od aktywistów społecznych, przez nauczycieli, strażaków, czy przedsiębiorców, aż po dyrektorów instytucji kultury. To, co ich łączy, to pasja do zmieniania świata na lepsze i głębokie zaangażowanie w życie lokalnej społeczności. Na stronie crs.cieszyn.pl można zapoznać się z ich programem wyborczym.

Podczas wczorajszej Konwencji Wyborczej Cieszyńskiego Ruchu Społecznego i Gabrieli Staszkiewicz mieliśmy okazję poznać konkretne nazwiska kandydatek i kandydatów do Rady Miejskiej oraz Powiatu Cieszyńskiego dla okręgu Cieszyn z list KW Partnerstwo Dla Powiatu. Zaprezentował się również kandydat do Sejmiku Śląskiego Remigiusz Jankowski- obecny przewodniczący Rady Miejskiej w Cieszynie.

Zobaczcie prezentację kandydatów [WIDEO]:

Zapis całej konwencji wyborczej dostępny jest natomiast tutaj:

Źródło: Informacja prasowa KW Cieszyński Ruch Społeczny

Zagłosuj!

8 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 6

Fajne: 4

Procent fajnych głosów: 66.666667%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 33.333333%

Dodaj komentarz