Zbiórka PSONI Koło w Cieszynie na pomagam.pl RazemDamyRadę.

Zbiórka PSONI Koło w Cieszynie na pomagam.pl RazemDamyRadę.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie wspiera osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodziny nieprzerwanie od 1994 roku. Zbliża się przełomowy moment w historii naszego Stowarzyszenia, czyli otwarcie nowego Ośrodka  Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Bażanowicach. Budowa trwa od 2018 roku i jej szybkie postępy można śledzić na naszej stronie internetowej lub obserwując to wszystko co dzieje się w Bażanowicach przy ulicy Zamkowej 4. W tej chwili naszym głównym celem jest dokończenie budowy, aby 2020 rok przywitać już w naszym nowym, wymarzonym ośrodku.

To wszystko jest możliwe do osiągnięcia i jesteśmy o krok od sukcesu i wyzwolenia całej masy radości. Jednak sami nie damy rady, potrzebujemy Waszego wsparcia, bo jesteśmy przekonani, że Razem Damy Radę! Możecie nam pomóc poprzez wpłaty i udostępnianie zbiórki „RazemDamyRadę – wyzwalamy radość”, którą prowadzimy pod adresem: pomagam.pl/psonicieszyn. Każda kwota się liczy i przybliża nas do spełnienia naszego największego marzenia. W końcu Razem Damy Radę! Wyzwalajmy radość!

Nasze Stowarzyszenie obecnie prowadzi Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Cieszynie, w którym dzieci, młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnością sprzężoną realizują obowiązek szkolny, nauki i otrzymują specjalistyczne wsparcie. Ponadto Wczesną Interwencję, a od niedawna Wczesne Wspomaganie Rozwoju. PSONI Koło w Cieszynie w swojej ofercie ma również Świetlicę Terapeutyczną, której uczestnikami są dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Wszystkie działania podejmowane przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie mają na celu stwarzanie osobom z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzinom szansę na lepsze życie.

https://pomagam.pl/psonicieszyn

Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 6

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 33.333333%

Słabe: 4

Procent słabych głosów: 66.666667%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz