Zbiórka na wsparcie artysty

Zbiórka na wsparcie artysty

Ponieważ wiem, że nie każdy ma możliwość podjechania do pana Andrzeja Klimowskiego i przekazania osobistego wsparcia, po tym jak burza zniszczyła mu nowo zakupiony namiot wystawowy, oraz część rzeźb, które były pod namiotem.

Płaskorzeźby najlepiej prezentują się przy ostrym świetle, które robi świetne cienie. Te rzeźby najlepiej właśnie prezentowały się w nocy i taki był cel ich tam pozostawienia na noc.

Spora część tych rzeźb również się uszkodziła, ustawiono kwotę większą 3 tyś, ponieważ fajnie by było uzbierać nawet więcej, żeby podbudować morale pana Andrzeja, aby mógł może kupić nawet lepszy lub jakieś stojaki, czy lampy do oświetlenia.

https://pomagam.pl/67ewm4

Zbiórka na wsparcie artysty
Tak wyglądało stanowisko po przejściu nawałnicy na Dożynkach Powiatowych w Simoradzu

Drodzy Mieszkańcy Gminy Dębowiec i Przyjaciele Powiatu Cieszyńskiego, Ślązacy!

Znany wszystkim w regionie rzeźbiarz, nasz ukochany artysta i społecznik, pan Andrzej Klimowski, postanowił wzbogacić naszą coroczną uroczystość dożynek powiatowych, tym razem w Simoradzu. Kupił on piękny namiot, pod którym mieściła się wystawa jego pięknych rzeźb i płaskorzeźb.

W tym namiocie żaden eksponat nie był do sprzedaży, celem było pokazanie piękna naszego regionu w rzeźbie z drewna.

Niestety, ostatnia burza okazała się zbyt potężna, uszkadzając jego namiot w sposób, że prawdopodobnie nie uda się mu już go naprawić.

Razem możemy pomóc przywrócić namiotowi jego blask! Niech to będzie nasz wkład w utrzymanie kultury i tradycji naszego regionu Śląska cieszyńskiego.

Potrzebujemy Waszej pomocy, by zebrać środki na naprawę namiotu lub kupno nowego. Niech przyszłe dożynki nadal będą niezapomniane dla nas wszystkich, tak jak zawsze!

Zbiórka na wsparcie artysty
Tak wyglądało stanowisko po przejściu nawałnicy na Dożynkach Powiatowych w Simoradzu

Zbiórka na wsparcie artysty Jak możesz pomóc? Zbiórka na wsparcie artysty

Wesprzyj finansowo: Każda kwota jest ważna! Nawet najmniejszy wkład może pomóc osiągnąć cel.

Podziel się tą wiadomością: Udostępnij ten post na swoich mediach społecznościowych i poproś swoich znajomych o wsparcie. Im więcej ludzi się dowie, tym lepiej!

Zaoferuj swoją pomoc: Jeśli jesteś handlarzem namiotów lub masz umiejętności naprawy namiotów, skontaktuj się z panem Andrzejem!

https://www.facebook.com/andrzej.klimowski.3

Zbiórka na wsparcie artysty Dziękujemy Wam za wsparcie! Zbiórka na wsparcie artysty

Nasz lokalny rzeźbiarz, pan Andrzej, dał nam wiele lat swojej twórczej pasji, a teraz jest nasza kolej, by mu pomóc. Razem możemy przywrócić namiotowi jego blask i uczynić by nasze kolejne dożynki i inne kulturalne imprezy były jeszcze piękniejszymi.

Wpłać teraz, podziel się tą wiadomością. Pokażmy, że jesteśmy prawdziwą wspólnotą, dbającą o naszą kulturę Śląska cieszyńskiego, gotową pomagać sobie nawzajem w trudnych chwilach!

Zbiórka na wsparcie artysty Razem możemy więcej! Zbiórka na wsparcie artysty

https://pomagam.pl/67ewm4

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz