Sylwester pod Chmurką w Gumnach, w Gminie Dębowiec

Sylwester pod Chmurką w Gumnach, w Gminie Dębowiec

Sylwester pod Chmurką w Gumnach okazał się świetnym pomysłem na wydarzenie, które zrealizowano dzięki pomysłowi i ogromnemu zaangażowaniu Sołtyski Helenie Mikrut oraz licznym społecznikom z Gumien. Dzięki ich niezwykłemu wysiłkowi i determinacji, impreza była naprawdę udana. Warto też wspomnieć, że do wydarzenia i organizacji dołączył również GOKSiT – Gmina Dębowiec oraz Sołtysi.

Atmosfera była świetna, a radość wszystkich uczestników była widoczna.

Muzyka DJ-a i wspólne wideo w 360 foto-budce, Smakowity barszcz i lampka wina, a także zimne ognie dla wszystkich, była też kiełbaska z grila smażona przez pana Modelarnia Stanisława Głowackiego. Pan Marian Grzybek ponownie przywrócił do życia nocne pochodnie, które stworzyły świetny, nocny klimat, a pan Włodzimierz Świątek ogrzał dodatkowo wszystkich ogniem z koksownika. Zobaczyć można tez było wystawę prac AI, grafik komputerowych, Waldemara Śniegonia- przedstawiających każde sołectwo w inny oryginalny sposób. O północy pan Jan Żarski ustawił swoją armatę, a uroczyście przywitał nowy rok pan Stanisław Kubicius – mieszkaniec Naszej Gminy Dębowiec, a zarazem Przewodniczący Rady Powiat Cieszyński. Później za sprawą pana Andrzeja Klimowskiego z akordeonem wszyscy mogli zaśpiewać gromkie Sto lat dla Nowego Roku 2024

To wszystko sprawiło, że Sylwester był naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wydarzenie pokazało, jak istotna jest współpraca i zaangażowanie społeczności w organizację takich inicjatyw. To także potwierdzenie, że warto rozwijać ten pomysł pod względem kapitału społecznego. Dzięki temu możemy budować jeszcze silniejsze więzi międzyludzkie i tworzyć wyjątkowe momenty, które zbliżają naszą gminną społeczność.

Dzięki Sołtysce i zaangażowaniu społeczników, Sylwester pod Chmurką w Gumnach był nie tylko udany, ale także stanowił dowód na siłę wspólnoty. Warto kontynuować tę inicjatywę, rozwijając ją i angażując jeszcze większą liczbę ludzi. To był fantastyczny sposób na powitanie Nowego Roku, który zapadnie wszystkim w pamięci na długo!

Zachęcamy do wrzucania waszych zdjęć z Sylwestra w komentarzach Sylwester pod Chmurką w Gumnach, w Gminie Dębowiec

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz