Planujesz prace remontowe? Wynajmij kontener na gruz

Artykuł sponsorowany

Planujesz prace remontowe? Wynajmij kontener na gruz

Remont łazienki, a może nowa wylewka w pokojach? Gdy podczas prac powstaje gruz, warto pamiętać o jego odpowiedniej utylizacji. Aby pozbyć się problemu szybko i skutecznie, wystarczy jeden telefon po kontener na gruz!

Usuwanie gruzu: metody

Gruz jest odpadkiem sprawiającym duże kłopoty, ponieważ wymaga on specjalnej utylizacji. Nie można zatem wyrzucać go do zwykłego kubła na śmieci.

Zgodnie z przepisami osoba prywatna powinna oddać gruz do PSZOK-u albo zlecić jego odbiór specjalistycznej firmie, która następnie zutylizuje go w myśl przepisów prawa o gospodarce odpadami.

Firmy, które odbierają odpady, oferują klientom także usługę polegającą na wynajmie kontenera na gruz. Do wyboru są kontenery na gruz o różnych pojemnościach, które dostarczane są bezpośrednio do klienta. Gdy kontener się zapełni, wystarczy telefon do firmy, która odbierze go i zutylizuje odpadki.

Kontener na gruz – kiedy warto wynająć?

Najczęściej kontenery na gruz wynajmowane są przy prowadzeniu prac remontowych, budowlanych, wyburzeniowych. Wtedy kontener jest w stanie zapewnić odpowiednie miejsce na odpadki, które są wyrzucane na bieżąco. Dzięki temu można uniknąć konieczności ich składowania.

Kontener sprawdzi się także po zakończeniu prac. Wtedy samodzielnie należy umieścić w nim zawartość. To tańsza opcja niż zlecanie odbioru gruzu wraz z obsługą.

Gdzie wynajmować kontenery na gruz?

Obecnie kontenery na gruz wynajmowane są przez wiele firm działających na terenie całego kraju. Aby zlecić usługę, wystarczy tylko zatelefonować do firmy. Wybrane z nich udostępniają także opcję zamówienia usługi online.

Warto zdecydować się na obsługę firmy, która ma duże doświadczenie, rozbudowane zaplecze oraz pozytywne opinie od swoich klientów. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się już teraz online i natychmiast zamówić usługę. Kontener w wybranej pojemności może być dostarczony pod adres nawet tego samego dnia.

Wynajem kontenera na gruz: cennik

Koszt wynajmu kontenera na gruz jest zależny przede wszystkim od jego pojemności, zatem im większy pojemnik, tym koszt odbioru odpadków będzie wyższy.

Małe kontenery na gruz o pojemności kilku metrów sześciennych to koszt od około 400 do 700 złotych, natomiast w przypadku większych kontenerów ceny mogą wynosić nawet około 1000 złotych. Z dokładnymi cenami można zapoznać się bezpośrednio na stronach firm lub uzyskać informacje telefonicznie.

Gdy zatem planujesz prace remontowe, nie zapomnij o tym, aby zamówić kontener na gruz. Dzięki niemu pozbycie się kłopotliwych odpadków będzie znacznie prostsze.

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 3

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 66.666667%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 33.333333%

Dodaj komentarz