Uwaga! Zamknięty przejazd przy ul. Zamkowej w Cieszynie. Objazdy i nieczynne przystanki autobusowe…

Uwaga! Zamknięty przejazd przy ul. Zamkowej w Cieszynie. Objazdy i nieczynne przystanki autobusowe…

Mocno mogą się zdziwić kierowcy którzy mieli nadzieję, że koniec remontu ul. Frysztackiej przyniesie im ulgę. Już za dwa dni bowiem rozpocznie się remont przejazdu kolejowego przy skrzyżowaniu ul. Zamkowej i ul. Liburnia – a w związku z nim następne utrudnienia i objazdy.

Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie informuje, że w związku z remontem przejazdu kolejowego w ciągu ul. Zamkowej od dnia 26 września br. zostanie zamknięta wyżej wymieniowa ulica na odcinku od ul. Dojazdowej do ul. Liburnia. Dopuszczony będzie ruch pieszych z jednej strony ulicy.

MZD w Cieszynie Prosi kierowców o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Inwestorem zadania jest PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu ul. 3 Maja 16.

Na pocieszenie dodamy, że ul. Frysztacka od dzisiaj jest już otwarta, wg harmonogramu zakończyły się również pracę instalatorskie na ul. 3 Maja, która od dziś także jest już przejezdna…

Co z autobusami ZGK?

Linia 30 i 32

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z otwarciem ul. Frysztackiej autobusy linii nr 30 i 32 będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy i trasą przejazdu, które obowiązywały przed rozpoczęciem remontu ul. Frysztackiej.
Od dnia 24.09.2019 r. (wtorek) korzystanie z przystanków przy ul. Frysztackiej będzie możliwe.

Kolejna zmiana trasy przejazdu autobusów tych linii nastąpi w momencie rozpoczęcia remontu przejazdu kolejowego przy skrzyżowaniu ul. Liburnia i ul. Zamkowa.

Od czwartku 26.09 w związku z remontem przejazdu kolejowego przy skrzyżowaniu ul. Liburnia z ul. Zamkową autobusy linii nr 32 będą kursować ulicami Kolejową i Liburnią, w związku z czym nie będą się zatrzymywać na przystanku przy ul. Michejdy. 

Przystanek Michejdy będzie nieczynny od dnia 26.09.2019 r. (tj. czwartek) DO ODWOŁANIA.

Kursowanie autobusów linii nr 10 i 22

W związku z remontem przejazdu kolejowego przy skrzyżowaniu ul. Liburnia z ul. Zamkową autobusy linii nr 10 i 22 nie będą kursować ulicami Michejdy oraz Liburnia.

Przystanki te będą nieczynne od dnia 26.09.2019 r. (tj. czwartek) DO ODWOŁANIA.Przystanki te będą nieczynne od dnia 26.09.2019 r. (tj. czwartek) DO ODWOŁANIA.

Zakład Gospodarki Komunalnej prosi o korzystanie tymczasowo z przystanku na Dworcu w Cieszynie, jednocześnie przeprasza w imieniu inwestora za utrudnienia spowodowane pracami drogowców. 

Źródło: MZD i ZGK Cieszyn

Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 6

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 33.333333%

Słabe: 4

Procent słabych głosów: 66.666667%

Dodaj komentarz