Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe

Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe

Szykuje się ciekawy pišlikowy sobotni poranek w Tramwaj Cafe! W najbliższą sobotę, 7 marca będzie bowiem okazja poznać historie sympatycznych Pišlików, którymi najmłodsi pasażerowie cieszyńskiej kawiarni, bawią się w tramwajowym kąciku dziecięcym.

– Zapraszamy wszystkie dzieci na pierwsze pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe! W trakcie czytania przygód sympatycznych pionków Pišlików przeniesiemy się do nieznanego dotąd świata, w którym żyją drewniane figurki. Sprawdzimy jak się nazywają poszczególne Pišliki, a także jakie ciekawe historie spotykają je na co dzień – wyjaśniają organizatorzy z kawiarni Tramwaj Cafe w Cieszynie.

Czytaniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji, w tym drobny poczęstunek dla dzieci, a także upominki dla obecnych na czytaniu małych gości. – Mamy nadzieję, że czytanie pišlikowych historii stanie się stałym punktem w rozkładzie jazdy naszego tramwaju. Zdajemy sobie bowiem sprawę, iż Tramwaj Cafe to miejsce, które cieszy się popularnością wśród mam i ich dzieci. Stąd też pomysł o zorganizowaniu kolejnego wydarzenia, które adresowane będzie do najmłodszych pasażerów cieszyńskiego Tramwaj Cafe – dodają organizatorzy.

Pišlikowe czytanie w Tramwaj Cafe zaplanowane zostało na sobotę, 7 marca. Wydarzenie rozpocznie się od drobnego poczęstunku dla dzieci o godz. 9:30. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się tutaj

Zagłosuj!

9 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 3

Fajne: 3

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz