Zespół Chłodno zagra w Tramwaj Cafe

Zespół Chłodno zagra w Tramwaj Cafe

Młody, ale niezwykle ambitny duet wystąpi w najbliższą sobotę, 8 lutego w wagonie cesarskim kawiarni Tramwaj Cafe.

Chłodno to duet, który powstał na przełomie ubiegłego lata i jesieni. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, ze może gdzieś tam właśnie, podczas chłodnej nocy – nie jesteście sami. Na swoim koncie mają wydany singiel (S)pokój, który jest zapowiedzią ich nadchodzącej płyty, nad którą obecnie pracują.

– Koncert zespołu Chłodno odbędzie się w sobotę, 8 lutego o godz. 18:00 w cieszyńskim Tramwaj Cafe! Wstęp na koncert jest wolny, jednak po koncercie, będzie można wesprzeć młody zespół wrzucając coś do “kapelusza” – informują organizatorzy koncertu. 

fot. Kamil Antczak @_acvids_

“>

Zagłosuj!

10 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 4

Fajne: 4

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz