Lucas Laufen zaczarował cieszyńską publiczność

Lucas Laufen zaczarował cieszyńską publiczność

Magiczny, piątkowy wieczór przed Teatrem im. Adama Mickiewicza oraz kawiarnią Tramwaj Cafe był okazją do muzycznego pożegnania lata. Koncert, podczas którego wystąpił Lucas Laufen dostarczył także chwili refleksji na temat emocji i wartości wokół których skoncentrowane było nasze życie, przez ostatnie miesiące.

– Lucas Laufen na placu Teatralnym przed Tramwaj Cafe zaczarował publiczność niezwykle nastrojową muzyką, która po zmroku brzmiała jak ciepły, nostalgiczny powiew końca lata! Dziękujemy wszystkim pasażerom Tramwaj Cafe za obecność na naszym drugim plenerowym koncercie! – podsumowali piątkowy koncert jego organizatorzy z kawiarni Tramwaj Cafe.

Nastrojowa muzyka sprawiła, że mimo sporej frekwencji w trakcie koncertu, plac teatralny przed Teatrem im. Adama Mickiewicza stał się widownią niezwykle wyczuloną na każdy dźwięk, który z dalekiej Australii przywiózł Lucas Laufen. Drugi koncert na placu teatralnym w Cieszynie dowiódł także, że miejsce to sprawdza się jako alternatywna scena muzyczna w mieście, które takimi właśnie wydarzeniami podkreśla swój klimat doceniany zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. – Schody przed cieszyńskim teatrem sprawdziły się w roli naturalnej sceny posiadającej przepiękne tło, dlatego z pewnością będziemy wracać do koncertów w tym miejscu – informują organizatorzy koncertu i dodają, że podobnie jak w przypadku koncertu urodzinowego, tak i teraz wsparcie przy jego organizacji kawiarnia Tramwaj Cafe otrzymała ze strony Teatru im. Adama Mickiewicza oraz Cieszyńskiego Ośrodka Kultury COK Dom Narodowy.

Koncert Australijczyka był pierwszym punktem programu nowego muzycznego projektu, który powstaje w Cieszynie. Mowa o Before Yass! Festival, który w dniach od 18 do 20 września odbędzie się na dziedzińcu Browaru Zamkowego Cieszyn. Szczegółowe informacje o festiwalu dostępne są na stronie yass.pl.

Dodał: Człowieknagranicy

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 50.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 50.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz