80. TOUR DE POLOGNE już 2 sierpnia w Ustroniu!

80. TOUR DE POLOGNE już 2 sierpnia w Ustroniu!

Miłośników kolarstwa serdecznie zapraszamy do kibicowania podczas 5. Etapu 80. TOUR DE POLOGNE, 2 sierpnia 2023r.: Pszczyna – Bielsko – Biała. O godz. 12:50 kolarze przejadą trasą biegnącą przez Ustroń – ulicami: Cieszyńską, Daszyńskiego, Michała Grażyńskiego, Szpitalną, Sanatoryjną, Skalica, Turystyczną, Wczasową, DW941.

Dla tych, którzy zechcą przeżyć wyjątkowe chwile na trasie, na wysokości Basenów Solankowych Uzdrowiska Ustroń, przy ulicy Sanatoryjnej 7, przygotowaliśmy prawdziwą gratkę! Znajdzie się tam Punkt Premii Lotnej oraz Strefa Kibica, w której czekać będą liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od godz. 11.00 do 15.00 będziemy się bawić w miasteczku rowerowym, a uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wyścigach na pumptracku, wypróbować fruitbike, poznać świetny klimat tworzony przez DJ-a, a najmłodsi bawić się na dmuchańcach.

Organizatorem Premii Lotnej oraz Strefy Kibica są Miasto Ustroń oraz Uzdrowisko Ustroń.W tym dniu parking przy basenach solankowych będzie nieczynny, zachęcamy do korzystania z parkingów znajdujących się w pobliżu.

Źródło: UM Ustroń

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 3

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 66.666667%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 33.333333%

Dodaj komentarz