Zwiedzaj Beskidy z KompasGo!

Zwiedzaj Beskidy z KompasGo!

Miasta Cieszyn, Wisła oraz Ustroń zdecydowały się stworzyć ciekawą formę zwiedzania Beskidów. Powstała prosta aplikacja na telefon, dzięki której można przejść 10 tras miejskich oraz zielonych. KompasGo jest połączeniem wirtualnych możliwości narracji oraz realnych obiektów wartych zobaczenia.

Co to jest KompasGo?

Aplikacja KompasGo jest stworzona nie tylko dla turystów, ale i dla mieszkańców miast. Pozwala ona na łatwe poznanie najciekawszych i najbardziej intrygujących miejsc bez przewodnika, idąc punkt po punkcie. Dzięki niej można dowiedzieć się więcej na temat historii i kultury danego miasta, a także odkryć nieznane dotychczas fakty.

Zwiedzanie z aplikacją KompasGo można potraktować jako zabawę. Nie ujawnia ona kolejnego punktu w planie, dopóki nie odkryjesz poprzedniego. Co więcej, w niektórych miejscach, które odwiedzisz z mobilnym przewodnikiem, będziesz mógł skorzystać z Bonu Rabatowego na usługę czy zakup, np. -50% na kawę.

Zwiedzaj Beskidy z KompasGo!

Jak zacząć zwiedzać?

  1. Pobierz aplikację KompasGo na telefon, korzystając ze sklepu Google Play czy Appstore – KompasGO
  2. Wybierz interesującą Cię trasę – aplikacja pokaże Ci położenie najbliższej tabliczki z kodem
  3. Odbij kod z tabliczki – włączy się lektor i opowie o ciekawostkach tego miejsca
  4. Odkrywaj kolejne punkty
  5. Po skończeniu zwiedzania wszystkich punktów na trasie (bez pominięcia), aplikacja pokaże Ci miejsce odbioru nagrody

Dodatkowe informacje

Każdą trasę możesz zacząć z dowolnego punktu – kiedy natkniesz się na tabliczkę KompasGo, wybierz opcję “Uruchom za pomocą kodu” i rozpocznij zwiedzanie.

Tras na terenie Cieszyna, Ustronia oraz Wisły jest w sumie 10. Znajdują się w nich miejsca już znane, ale też takie, które czekają na odkrycie przez większą ilość odbiorców. Zostały one też opracowane w taki sposób, aby zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby lubiące wyzwania znalazły coś dla siebie.

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz