Uwaga! Utrudnienia w ruchu i objazd do Ustronia

Uwaga! Utrudnienia w ruchu i objazd do Ustronia

Wyznaczony będzie objazd przez #Goleszów i #Kozakowice jak na załączonej mapce powyżej. Prosimy o udostępnianie informacji.

Szanowni Państwo.

Starostwo Powiatowe w Cieszynie Powiat Cieszyński informuje, że od 6 listopada (tj. poniedziałek) czekają nas utrudnienia na wjeździe do Ustronia od strony Cieszyna.

Przez miesiąc zamknięty będzie pas ruchu od strony Cieszyna przy skrzyżowaniu koło Netto i Bielaszki (PTHU “Bielaszka” Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów).

Nie będzie możliwy wjazd na skrzyżowanie pojazdom jadącym od Cieszyna.

Zmiana ruchu ma bezpośredni związek z realizowaną inwestycją przy skrzyżowaniu ul. Katowickiej z Cieszyńską (obok Netto i Bielaszki) – w związku z budową dojazdu.

“Warunkiem zamknięcia odcinka przy Netto i Bielaszce będzie dopuszczenie do ruchu skrzyżowania z sygnalizacją świetlną ulicy Kozakowickiej z DW 941.

Wyznaczony będzie objazd przez Goleszów i Kozakowice jak na załączonej mapce poniżej.

Ruch pojazdów od skrzyżowania przy #Netto i Bielaszce od strony Ustronia w kierunku Cieszyna na ul. Cieszyńską będzie utrzymany cały czas.

Komunikacja autobusowa będzie kursować od Goleszowa przez ul. Kozakowicką do Ustronia.

Na 4 przystankach od Goleszowa do Ustronia będzie zorganizowane wahadło mniejszymi autobusami które pojadą od Goleszowa do Ustronia przez ul. Brody z wyjazdem na DW 941 przy Biedronce.

Wahadło będzie dowoziło pasażerów na przystanek autobusowy w Ustroniu na ul. Cieszyńskiej koło PKO.”

Cytat i grafika: Śląsk Cieszyński 112

Źródło: FB – Miasto Ustron

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz