Patrz pod nogi! Kolejna kradzież włazu studzienki kanalizacyjnej.

Patrz pod nogi! Kolejna kradzież włazu studzienki kanalizacyjnej.

Ktoś kradnie włazy i pokrywy kanałów, studzienek i komór ciepłowniczych. Pierwsze włazy zaczęły znikać z okolic Cieszyna około dwa miesiące temu. Straż Miejska prosi o zgłaszanie się wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat kradzieży.

Przed paroma godzinami Straż Miejska w Cieszynie przekazała informację o kradzieży kolejnej pokrywy.

Miała ona miejsce zaledwie dwa dni temu. 7 lipca około godziny 9:25 dyżurny Komendy Straży Miejskiej odebrał zgłoszenie od dyżurnego Policji z prośbą o udzielenie pomocy w zabezpieczeniu jezdni na ul. Stawowej. Z kolejnej studzienki kanalizacyjnej znikła pokrywa. Na ulicę Stawową zostali wysłani strażnicy, którzy zabezpieczyli miejsce grożące tragedią. Po konsultacji z Zarządcą dróg założono nową pokrywę kanału, by uczestnikom ruchu drogowego nie zagrażało już niebezpieczeństwo.

Apel Urzędu Miasta:

W związku ze stwierdzonymi w ostatnim czasie przypadkami kradzieży włazów oraz pokryw na studzienkach kanalizacyjnych lub komorach ciepłowniczych na terenie Gminy Cieszyn, prosimy Mieszkańców o niezwłoczne zgłaszanie tego faktu Straży Miejskiej w Cieszynie tel. 986. Niezabezpieczone otwory stanowią zagrożenie dla przechodniów oraz pojazdów. Wszystkie osoby, które posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców kradzieży, wandalizmu prosimy o kontakt ze służbami porządkowymi.

Źródło: UM Cieszyn oraz Straż Miejska w Cieszynie

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 11

Fajne: 5

Procent fajnych głosów: 45.454545%

Słabe: 6

Procent słabych głosów: 54.545455%

Dodaj komentarz