Kolejne starty wiślańskich rowerzystów

Kolejne starty wiślańskich rowerzystów

Bike Atelier MTB Maraton osiągnął półmetek. 24 czerwca piąte zawody tego cyklu zawitały do Żarek w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

– Trasa wiodła ciekawymi i malowniczymi ścieżkami. Był asfalt, kamyki i piasek więc wszystkiego po trochu. Mimo naszych obaw pogoda była dla nas łaskawa i cały wyścig przebiegł w dobrych warunkach – relacjonują wiślańscy kolarze.

Na trasie dystansu HOBBY, która liczyła 27,5 km i 530 metrów przewyższenia, bardzo dobry wynik uzyskała Ewa Gorzelany zajmując 3. miejsce w klasie M-40. Adam Pilch i Janusz Gomola na tym samym dystansie zajęli odpowiednio 16. i 21. miejsca w kategorii M-40. Niestety z powodu defektu koła zawodów nie był w stanie ukończyć Wojtek Rensz.

Cykl Bike Atelier MTB czeka teraz miesięczna przerwa, ale zawodnicy HOTEL***PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX planują starty w kilku innych zawodach na naszym terenie. Życzymy powodzenia.

Źródło:http://wisla.pl/mieszkaniec

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz