Debata o Cieszynie w Klubie Jagielońskim w Krakowie!

Debata o Cieszynie w Klubie Jagielońskim w Krakowie!

Czterech kandydatów na urząd Burmistrza Cieszyna przyjeżdża do Klubu Jagielońskiego w Krakowie dyskutować o tym, co muszą zrobić by ludzie wrócili do swojego rodzinnego miasta!!!

Prowadzenie kampanii w innych miastach zazwyczaj nie jest uzasadnione gdy chodzi o wybory samorządowe, ponieważ jej odbiorcami są osoby nie mające możliwości uczestniczenia w wyborach. Jednak nie zawsze.

Trwa proces depopulacji mniejszych ośrodków miejskich w całej Polsce i to właśnie w dużych miastach kandydaci na burmistrzów powinni starać się odnaleźć oraz przekonać do siebie wyborcę. Cieszyńska diaspora w Krakowie to setki studentów oraz wykwalifikowanych pracowników przeróżnych branż, dla których los małej ojczyzny nie jest wcale obcy. Debata kandydatów na burmistrza Cieszyna jest więc nie tylko walką o każdy pojedynczy głos – to sygnał polityków w ich stronę – pamiętamy o was i zależy nam na was.

We wtorek (9.10) o 18:30 w Krakowie odbędzie się debata wyborcza z kandydatami na urząd burmistrza Cieszyna. Będzie miała miejsce w siedzibie organizatora spotkania, którym jest Klub Jagielloński, przy Rynku Głównym 34. Rozmawiać będą (w kolejności alfabetycznej):

  • Krzysztof Herok z KWW Krzysztofa Heroka
  • Ryszard Macura z KWW Akcja Samorządowa
  • Gabriela Staszkiewicz z KW Cieszyński Ruch Społeczny CRS
  • Joanna Wowrzeczka z KWW Siła

Jak organizatorzy debaty oceniają jej sens? Cieszyńska diaspora w Krakowie to setki studentów, wykwalifikowanych pracowników przeróżnych branż, dla których los małej ojczyzny nie jest wcale obcy. Debata kandydatów na burmistrza Cieszyna jest więc nie tylko walką o każdy pojedynczy głos – to sygnał polityków w ich stronę: pamiętamy o was, myślimy o was i zależy nam na was.

Czytaj więcej na stronie [LINK] i w wydarzeniu: 

Zagłosuj!

14 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 16

Fajne: 12

Procent fajnych głosów: 75.000000%

Słabe: 4

Procent słabych głosów: 25.000000%

Dodaj komentarz