[Cieszyn] W końcu znamy oficjalny termin otwarcia Galerii Stela!

Imprezę otwarcia Galerii Stela poprowadzi Krzysztof Ibisz, a gościem specjalnym będzie gwiazda programu MasterChef Charles Daigneault.

Oficjalne otwarcie Galerii Stela w Cieszynie przy ul. Korfantego 23  zostało zaplanowane na czwartek 22 listopada 2018 roku. Gościem specjalnym obok prowadzącego imprezę Krzysztofa Ibisza będzie urodzony w Quebecu Charles Daigneault znany z programu MasterChef.

Jest on Kanadyjczykiem, jednak w jego żyłach płynie francuska i indiańska krew. W 1/8 jest Irokezem plemienia Huronów. Babci zawdzięcza nutkę egzotycznej urody. Kilka lat temu miłość ściągnęła go do Polski. Teraz mieszka wraz z żoną i trójką dzieci w Krakowie. Z wykształcenia Charlie jest technikiem – mechanikiem rolniczym, ale to kuchnia jest jego prawdziwą pasją.

Przypomnijmy, że w Galerii Stela znajdziemy supermarket Aldi, 4 sale kinowe oraz sklepy i salony wielu marek których pełną listę zobaczyć można poniżej:

Zobacz jakie sklepy znajdziesz w Galerii Stela! [Zobacz listę]

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 27

Fajne: 13

Procent fajnych głosów: 48.148148%

Słabe: 14

Procent słabych głosów: 51.851852%

REKLAMA

REKLAMA

Jeden komentarz

Odpowiedz
  1. Ta galeria to bez wątpienia awans Cieszyna do wyższej ligi, a jej architektura to chyba najciekawsze w mieście rozwiązanie zrealizowane po II wojnie – i to wszystko wbrew ratuszowi i pomimo trudności, jakie stwarzał.

    Słychać było głosy obwiniające władze miasta, burmistrza Szczurka, za „sprzedanie PKS-u” – choć miasto nigdy nie było właścicielem, później za jego „nieodkupienie” – choć pieniędzy na to nie było, a terenów miasto miało i ma w bród – dziś widać, jak mądre to były posunięcia – w miejscu peerelowskiego, siermiężnego placu z autobusami Cieszyn ma piękną architekturę i centrum handlowe, a zdewastowana stacja PKP została zrewitalizowana i przekształcona w nowoczesne centrum komunikacji.
    Wstyd dla ujadaczy, brawa dla burmistrza Szczurka.

    4-11-2018 r.

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz