Rusza akcja #KUPUJĘnaGŁĘBOKIEJ w Cieszynie!

Rusza akcja #KUPUJĘnaGŁĘBOKIEJ w Cieszynie!

Wspieraj lokalny biznes.
Pomóż lokalnym przedsiębiorcom z ul. Głębokiej i centrum Cieszyna w trudnej walce z galeriami oraz wielkimi sieciami handlowymi. Teraz dzięki Wam, dodatkowo mogą oni wygrać reklamę w naszym portalu Cieszy.pl 🙂

Aby wziąć udział w akcji zrób zdjęcie paragonu (najlepiej wraz z produktem lub lokalem w którym coś kupiłeś, zjadłeś lub skorzystałeś z usługi) i opublikuj go z hashtagem #KUPUJEnaGLEBOKIEJ na swoim Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

Co miesiąc lokalny przedsiębiorca, który zdobędzie największą ilość wpisów pod konkursowym tagiem, otrzyma od nas baner reklamowy emitowany przez miesiąc na łamach portalu Cieszy.pl oraz możliwość opublikowania artykułu sponsorowanego o swojej działalności.

Rusza akcja #KUPUJĘnaGŁĘBOKIEJ w Cieszynie!
Plakat projektu Kupuję Na Głębokiej w Cieszynie

Jesteś przedsiębiorcą z centrum Cieszyna i chcesz dołączyć?
Wydrukuj plakat (wersja .pdf do druku TUTAJ) , powieś go w witrynie lub swoim lokalu i zachęć klientów do naszej zabawy! Gotowe 🙂
ps. Nie musisz prowadzić biznesu na ul. Głębokiej, do naszego projektu zapraszamy całe centrum.

Akcja powstała w odzewie na liczne sygnały o kryzysie miejscowych sklepikarzy z okolic śródmieścia Cieszyna i ul. Głębokiej. Inicjatywa #KUPUJEnaGLEBOKIEJ ma na celu zachęcenie mieszkańców do wspierania lokalnych przedsiębiorców i wybierania ich oferty podczas podejmowania swoich decyzji zakupowych. Serdecznie zachęcamy do udziału w naszym projekcie!

Akcja promocyjna trwa do 1.06.2019r.

Zagłosuj!

21 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 37

Fajne: 23

Procent fajnych głosów: 62.162162%

Słabe: 14

Procent słabych głosów: 37.837838%

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz