Aplikacja którą musisz konkretnie zobaczyć! *niesamowite*

Aplikacja którą musisz konkretnie zobaczyć! *niesamowite*

Aplikacka „Ekomuzeum” zaprasza w niezwykłą podróż po wyjątkowych miejscach.

Na spotkanie z przyrodą, w otoczeniu dużej i małej, stojącej i płynącej wody, z ludźmi, którzy z pasją prezentują lokalną kulturę, rękodzieło, sztukę i żywe tradycje. Dzięki niej można, w malowniczych krajobrazach dowiedzieć się, na czym polega gospodarka stawowa oraz spróbować wielości smaków różnorodnych ryb słodkowodnych, tradycyjnych potraw i lokalnie produkowanego wina. Przejść licznymi trasami Nordic Walking i poznać niezwykłe zakątki dzięki trasom rowerowym. Zajrzeć do licznych Izb Regionalnych, które nie tylko gromadzą wspaniałe eksponaty, ale są też źródłem informacji o regionie, jego obyczajach i historii.

Ekomuzeum „Żabi Kraj”, skupia obiekty oraz miejsca z siedmiu gmin Żabiego Kraju (Chybie, Dębowiec, Goczałkowice-Zdrój, Pawłowice, Skoczów, Strumień, Zebrzydowice).

Ekomuzeum „Żabi Kraj” powstało przy wsparciu merytorycznym Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych. Aplikacja powstała w ramach współpracy Lokalnej Grupy Rybackiej „Żabi Kraj” ze Stowarzyszeniem Dolina Karpia oraz Lokalną Grupą Rybacką „Dorzecze Soły i Wieprzówki”

Aplikacja wykorzystuje technologię GPS, pokazując pozycję użytkownika i lokalizacje obiektów. Działa w trybie online i offline.Zapraszamy również na stronę internetową:  www.ekomuzeumzabikraj.pl, oraz do skorzystania z QR kodu do pobrania aplikacji.

Źródło: http://www.strumien.pl/news/odkrywaj-zabi-kraj-z-aplikacja-mobilna-ekomuzeum

Zagłosuj!

8 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz