Rocker Soul w Blady Świt / Bledý úsvit !

Rocker Soul w Blady Świt / Bledý úsvit !

Rocker Soul v Těšíně! 

Zveme vás všechny na náš koncert v Blady Swit Pub. Jsme rocková kapela z Polska a hráli jsme na mnoha místech v jižním Polsku. 

Zapraszamy Was serdecznie na pierwszy zagraniczny koncert Rocker Soul ! Tym razem odwiedzimy naszych sąsiadów w Cieszynie 😉 Postaramy się zapewnić Wam naprawdę potężna dawkę rockowej energii. Zapraszamy !

O zespole:

Stary, dobry rock’n’roll! Od 2013 roku muzycy Rocker Soul zaszczepiają dobrą muzykę w sercach swoich słuchaczy. Chociaż mocno trzymają się klasyki gatunku nie boją się eksperymentować z zupełnie nowymi brzmieniami. Zespół ma na koncie debiutancki album, oraz najnowsze EP – “Płomienie”. Singiel promujący to wydawnictwo zadebiutował na antenach m.in.: TVP, TVS, Radio Opole i Radio Bielsko. Grupa słynie ze swoich energetycznych występów, w czasie których artyści dają z siebie 110 % ! Sprawia to, że są coraz częściej wyczekiwani przez łaknących mocnego uderzenia fanów. 

Klipy:

https://www.youtube.com/watch?v=yyONgvgQkKI

https://www.youtube.com/watch?v=cAyEgw7s-rA

Live:

https://www.youtube.com/watch?v=ZnZOxIsFd6Y

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/2141485052564285/

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 100.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz