Koncert Eier, Vitamins i Fate już w najbliższą sobotę w Panopticum!

Koncert Eier, Vitamins i Fate już w najbliższą sobotę w Panopticum!

W sobotni wieczór 2.02 w Panopticum nie lada gratka dla fanów dobrego brzmienia. Podczas koncertu na na cieszyńskiej scenie Panopticum pojawią się aż 3 zespoły: Fate, Vitamins i Eier.

Kiedy? Sobota 2.02.2019 godz 1

Gdzie? Klub Studencki Panopticum w Cieszynie

Zespół Eier powstał w 2009 roku, założony przez muzyków z Sosnowca oraz Dąbrowy Górniczej. Od tamtej pory stara się zanieść metal pod strzechy. EIER ma na koncie 3 płyty:

– EIER

– Iluzjonista

– Rewolucja

oraz liczne koncerty, w tym u boku takich wykonawców jak: Hunter, Jelonek i KAT&Roman Kostrzewski, jak również współpracę z gitarzystą szwajcarskiej grupy Samael – Marco Rivao.

Utwór “Korpotango” zajął pierwsze miejsce na liście przebojów Turbo Top w Antyradiu.

https://www.facebook.com/eierband/

Heavy Metalowy koktajl z Górnego Śląska. Życzliwi mówią o nas “nieślubne dziecko Iron Maiden i Slayera z pierwszego miotu”

FATE powstał w Gliwicach pod koniec 2017 roku. Po kilku zmianach personalnych,w styczniu 2018 powstał stały skład. Od tej pory zespół tworzyli Adam Kaliński – gitara, Bartosz Baran – gitara, Jan Dynia – perkusja oraz Tomasz Horbaczewski – gitara basowa. Zespół budował od tego momentu swój materiał autorski w składzie instrumentalnym. W maju do zespołu dołączyła wokalistka Katarzyna Bloch. Fate zagrało kilka udanych koncertów m.in z Bad Impression, Infected Mind, Alt Age czy Nihilistic, Obecnie, na początku roku 2019 zespół pracuje nad nagraniem materiału demo, przygotowującego do wydania debiutanckiego LP planując jednocześnie serię kolejnych koncertów, rozpoczynając pierwszym już w styczniu 2019.

https://www.youtube.com/watch?v=rCoo4EbsTh8

https://www.facebook.com/FateSilesia/

Vitamins to nic innego jak tylko solidna porcja rock’n’rollowych witamin – wysokoenergetycznych i jak się wkrótce okazuje niezbędnych do właściwego funkcjonowania. To zdrowa dawka porządnych rockowych dźwięków, które z przyjemnością wchłonąć może każdy organizm spragniony nie tylko przyswajalnych melodii, ale również i iście rockowego pazura.

Początki Vitamins sięgają 2004 roku. Z początkiem 2007 roku kapela zarejestrowała debiutanckiego singla “Chciej”, gdzie obok tytułowego numeru znalazł się również utwór “Dać i nie przyznawać się”. W marcu 2008 r. powstał pierwszy teledysk Vitamins – „Chciej”, który zobaczyć można na stronie YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=SivNokDzoS0, stronie internetowej zespołu www.vitamins.pl oraz każdej dobrej stronie z teledyskami oraz w stacji muzycznej 4FunTV. O Vitamins pisały już również takie magazyny muzyczne jak Teraz Rock i Metal Hammer.

O muzycznej sile Vitamins stanowią koncerty grupy i świadczy o tym nie tylko poszerzająca się grupa fanów, ale także i liczne sukcesy na tym polu. W 2007 roku formacja została laureatem I edycji Festiwalu im. Miry Kubasińskiej “Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętkorzyskim, zespół był także bezkonkurencyjny na takich festiwalach jak m.in.: Muzyczne Trendy Pogranicza – Czechy, Around the Rock, PZPR. Telewizyjny debiut Vitamins to występ w TVP3 „Regiony Kultury”, gdzie zespół pojawił się koncertując w ramach festiwalu Rock Bez Igły w Chorzowie.

https://www.facebook.com/vitaminspl/

Więcej szczegółów w wydarzeniu: [LINK]

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 10

Fajne: 5

Procent fajnych głosów: 50.000000%

Słabe: 5

Procent słabych głosów: 50.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz