Porozmawiajmy o edukacji – II numer kwartalnika Równość

Porozmawiajmy o edukacji – II numer kwartalnika Równość

Zapraszamy na premierę drugiego numeru kwartalnika Równość, która będzie świetną okazją do rozmowy na temat edukacji.

10 maja o godzinie 18:00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Cieszynie spotkamy się, by opowiedzieć o nowym numerze naszego czasopisma.

Tematem nowego numeru jest edukacja. Znajdą się w nim między innymi artykuły na temat pracy nauczycieli; tego, jak edukację postrzegają uczniowie; wywiad z socjologiem Przemysławem Sadurą i artykuł na temat edukacji seksualnej. Ponadto w numerze poruszona zostaje tematyka edukacji poprzez muzykę i sport. Zgodnie z obietnicą publikujemy teksty, które są ukłonem w stronę historii kobiet, a właściwie herstorii.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać z autorkami i autorami, a także przedstawić swój punkt widzenia. Zadbamy, by dyskusja przebiegała w przyjaznej atmosferze, nie ma naszej zgody na falę hejtu, jaka wylała się na nauczycieli, podczas ich strajku. Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i wszystkie nauczycielki by opowiedziały o swojej pracy.

Do zobaczenia w piątek 10 maja w Świetlicy Krytyki Politycznej!

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 11

Fajne: 5

Procent fajnych głosów: 45.454545%

Słabe: 6

Procent słabych głosów: 54.545455%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz