Oddaj swoje odpady w ręce specjalistów

Artykuł sponsorowany

Oddaj swoje odpady w ręce specjalistów

Przeprowadzasz aktualnie remont lub robisz porządki na strychu? Posiadasz własną firmę i nie wiesz co zrobić z generowanym w trakcie produkcji odpadami, a może jesteś właścicielem punktu zbiórki selektywnej odpadów? W każdym z tych przypadków obowiązuje Cię Ustawa z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, określająca środki, które mają służyć ochronie środowiska, życia i zdrowia ludzi. Dlatego jeśli nie chcesz ponieść kary za nieodpowiednie obchodzenie się z odpadami, zainteresuj się usługą, jaką jest skup i transport odpadów.

Skup odpadów z transportem

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się skupem odpadów, jednak niewiele z nich jest w stanie odebrać je spod wskazanego adresu, co staje się dużym problemem. Dlatego jeśli nie masz możliwości dostarczać samodzielnie opadów lub po prostu nie chcesz tego robić, skorzystaj z usług https://www.bielmet.pl/transport. Firma ta posiada bowiem własne środki transportu, z których pomocą odbierze spod wskazanego przez Ciebie adresu odpady i zajmie się ich utylizacją we właściwy sposób. Dzięki czemu Ty nie tylko pozbędziesz się śmieci, ale także problemu. Wystarczy, że zadzwonisz, a odbiór odpadów, odbędzie się poprzez podstawienie kontenera o pojemności od 7 do nawet 36 metrów sześciennych.

Koszt transportu odpadów

Każdy odbiór i transport odpadów przez firmę Bielmet wyceniany jest w sposób indywidualny w uzależnieniu od takich czynników jak:

  • kod odpadu,
  • formy pakowania odpadów,
  • lokalizacji punktu, jakiego mają zostać odebrane odpady,
  • termin odbioru.

Ze względu na to, że oferta firmy skierowana jest do różnych klientów, nie tylko przedsiębiorstw prywatnych i komunalnych, ale także osób prywatnych, w celu wyceny, najlepiej skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy Bielmet.

Pozbądź się odpadów w legalny sposób

Firma Bielmet z Bielsko-Białej, to ponad 15 lat doświadczenia w odbiorze odpadów oraz ich przetwórstwie. Jej dewizą jest przede wszystkim dbałość o nasze wspólne dobro, jakim jest środowisko naturalne w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Dlatego też korzystając z usługi transportu i skupu odpadów w tej firmie, możesz liczyć na to, że każdorazowo otrzymasz stosowne poświadczenie. Firma wydaje bowiem między innymi takie dokumenty jak: Karty Przekazania Odpadów (KPO), Dokumenty Potwierdzające Recykling (DPR), Dokumenty potwierdzające wewnątrzwspólnotową dostawę odpadów opakowaniowych w celu poddania ich recyklingowi (EDPR). Z usług firmy Bielmet możesz skorzystać nie tylko w województwie śląskim, ale w całym kraju.

Artykuł sponsorowany.

Zagłosuj!

11 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 5

Fajne: 5

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz