Kobieta Dojrzała – metamorfozy kobiet ze Śląska Cieszyńskiego.

Kobieta Dojrzała – metamorfozy kobiet ze Śląska Cieszyńskiego.

Wiele kobiet, w pewnym momencie dochodzi do wniosku, że nadszedł czas by zadbać nie tylko o najbliższych, ale też o siebie. Poćwiczyć, zdrowiej się odżywiać, częściej korzystać z porad kosmetyczki czy fryzjera. Prawie 80% polskich kobiet deklaruje, że lubi dbać o siebie, a 57% interesuje się modą, więc nie jest to rzadka sytuacja. Niestety, łatwiej powiedzieć niż zrobić. Szczególnie, jeśli nabyte przez ostatnie 20-30 lat nawyki są bardzo silne. Potrzeba wtedy wskazówek i wsparcia, by krok po kroku wprowadzać zmiany.

Takim wsparciem dla kobiet w naszym regionie postanowiło być grono przedsiębiorczyń z Czech i Polski, pod przewodnictwem Renaty i Bernadety Weber. Przygotowały one Projekt Kobieta Dojrzała, który udowodni, że bez drastycznej diety czy interwencji chirurgicznej, w sposób naturalny i nieinwazyjny można poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd.

Projekt zakłada czteromiesięczną (trwającą od lutego do maja) metamorfozę czterech kobiet, obejmującą aktywność fizyczną, wdrożenie zdrowej diety i suplementacji, zabiegi kosmetyczne i oczywiście odpowiednią stylizację – ubiór, makijaż i fryzurę. Kandydatki do metamorfozy muszą spełnić kilka warunków:

być mieszkanką powiatu cieszyńskiego lub powiatu Karwina,

  • być Kobietą Dojrzałą – urodzoną najpóźniej w 1974 roku,
  • być zdeterminowaną i konsekwentną – przeznaczyć czas i energię na udział w systematycznych, dopasowanych do swoich potrzeb spotkaniach ze specjalistami.

Zakończeniem projektu będzie Gala Finałowa, podczas której Panie pochwalą się publicznie efektami swojej metamorfozy, inspirując kolejne kobiety do pozytywnych zmian w swoim życiu!

Co trzeba zrobić, by zgłosić swój udział w Projekcie? Wejść na stronę www.kobietadojrzala.eulub www.zralazena.eu, zapoznać się ze szczegółami i wypełnić zamieszczony tam formularz. Zgłoszenia można nadsyłać tylko do 20 stycznia 2019 roku. Wybrane Panie będą miały okazję, by – płacąc wyłącznie swoim zaangażowaniem i pracą nad sobą – przeżyć przygodę swojego życia.

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 100.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz