Wynajem dźwigów w Cieszynie 24h / 7 dni w tygodniu

Artykuł sponsorowany

Wynajem dźwigów w Cieszynie 24h / 7 dni w tygodniu

Bezpieczeństwo podnoszenia elementów z wykorzystaniem ciężkiego dźwigu zależy od wielu rzeczy. Jak zapewnić je na swojej budowie i ograniczyć ryzyko, że coś pójdzie nie tak jak powinno?

Na co zwrócić uwagę wynajmując firmę, która wykona prace dźwigowe?

Renoma i marka na rynku.

Dobra firma ma wiele lat doświadczenia i bogate portfolio zrealizowanych prac. Niejednokrotnie jest polecana przez dawnych (i obecnych) klientów. Wśród jej realizacji można znaleźć prace skomplikowane i niestandardowe, wymagające naprawdę dużych umiejętności.

Umiejętność odnalezienia się również w trudnych warunkach to ważna cecha. Jest to szczególnie istotne, gdy współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi lub musimy wykonać prace dźwigowe w zamkniętych przestrzeniach (np. w hali). Bezpiecznym wyborem jest wtedy firma, która jest liderem w wynajmie dźwigów (m.in. na Śląsku i w Południowej Polsce).

Gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi.

Pewność, że wszystko będzie OK zapewnia własne zaplecze sprzętowe oraz doświadczeni operatorzy. Własna baza i maszyny o różnej nośności dają wybór gdy zlecamy usługi dźwigowe. Cieszyn i inne mocno zabudowane miasta często są wymagające nawet dla najlepszych operatorów.

Dzięki możliwości dobrania odpowiedniego sprzętu, to nie okoliczności trzeba dopasować do żurawia, ale maszynę dobiera się do miejsca i potrzeb. Dzięki temu ryzyko niepowodzenia zostaje znacznie zmniejszone.

Przygotowanie do podnoszenia.

Każde usługi dźwigowe powinny zacząć się od przygotowania planu podnoszenia. To dokument, który przewiduje potencjalne zagrożenia, opisuje okolicę, w której dźwig będzie pracował i analizuje ładunek do przeniesienia i trasę jaką będzie musiał pokonać.

Jeżeli przygotowujący go inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie, to jest duże prawdopodobieństwo, że nie popełnią błędu nawet w przypadku skomplikowanych zleceń. Firma, która oferuje dźwigi na wynajem powinna więc mieć własne centrum technologiczne, w którym taki dokument jest przygotowywany.

Wynajem dźwigów u profesjonalistów

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje dźwigi (Cieszyn, wynajem) to zachęcamy to skorzystania z usług Sołtys sp. z o. o. To specjaliści od najtrudniejszych zadań, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Pracowali już w budynkach, centrach miast oraz na placach budowy. Mają 25 lat doświadczenia na rynku i tysiące zrealizowanych podnoszeń. To najlepszy wybór, jeżeli chcesz by wszystko przebiegło zgodnie z planem i bez niepotrzebnych problemów.

Usługi Dźwigowe Cieszyn – Sołtys sp. z o. o dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org

Więcej informacji na stronie dźwigi cieszyn

Wynajem dźwigów w Cieszynie 24h / 7 dni w tygodniu
Dźwigi Cieszyn – wynajem
Wynajem dźwigów w Cieszynie 24h / 7 dni w tygodniu
Dźwigi Cieszyn – wynajem
Wynajem dźwigów w Cieszynie 24h / 7 dni w tygodniu
F.U.S.U.B Sołtys

Artykuł sponsorowany.

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 50.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 50.000000%

Dodaj komentarz