Ustrońska policja złapała złodziei!

Ustrońska policja złapała złodziei!

Policjanci z komisariatu w Ustroniu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kilku włamań na terenie powiatu cieszyńskiego.

18-latek oraz 29-letni mężczyzna zostali aresztowani na okres trzech miesięcy. Grozi im nawet do piętnastu lat więzienia.

W kwietniu  policjanci z Ustronia otrzymali kilka zgłoszeń o włamaniach. Były to przestępstwa, które miały miejsce m.in. w placówkach gastronomicznych , stacji paliw. Złodzieje kradli gotówkę oraz drobne przedmioty wyrządzając przy tym niemałe szkody.  Zajmujący się wyjaśnianiem przestępstwa kryminalni, we współpracy z innymi  policjantami z Ustronia,  trafnie wytypowali sprawców. Dzięki pracy operacyjnej najpierw ustalili miejsce pobytu młodszego z nich, a kilka dni później zatrzymali 29-latka. Śledczy  z Ustronia przedstawili im już zarzuty za kilka włamań. W ciągu ostatniego tylko miesiąca mężczyźni włamywali się, gdzie tylko mogli, kradnąc wszystko co było w zasięgu reki.  Skradli  przedmioty za blisko 2000 zł, a straty jakie wyrządzili podczas włamań sięgają blisko 10000 zł. Wcześniej mężczyźni byli karani za podobne przestępstwa. Sąd w Cieszynie zastosował wobec nich tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za wszystkie włamania, kradzieże grozi im nawet piętnastoletni pobyt w więzieniu.

Źródło: http://www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl/ka6/informacje/wiadomosci/232228,Za-wlamania-trafili-do-aresztu.html

Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 6

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 33.333333%

Słabe: 4

Procent słabych głosów: 66.666667%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz