SZOK! Skradziony samochód z Wielkiej Brytanii w Cieszynie!

SZOK! Skradziony samochód z Wielkiej Brytanii w Cieszynie!

10 kwietnia funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali Skodę Superb, która została skradziona w Wielkiej Brytanii.

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bielsku – Białej zatrzymali w Cieszynie do kontroli samochód osobowy marki Skoda Superb na brytyjskich numerach rejestracyjnych. Pojazdem podróżowali mężczyzna i kobieta. W trakcie kontroli okazało się, że osoby te nie posiadają przy sobie dokumentów, zarówno swoich jak i samochodu. W wyniku sprawdzeń okazało się, że auto którym podróżowali zostało skradzione na terenie Wielkiej Brytanii. Cudzoziemcy oświadczyli, że są obywatelami Republiki Czeskiej, ale mieszkają i pracują w Wielkiej Brytanii. Teraz przyjechali do Czech by odwiedzić rodzinę. Ponadto oznajmili, że samochód nie jest ich własnością i dostali go do użytkowania jako auto zastępcze od właściciela warsztatu samochodowego w Wielkiej Brytanii. Tam naprawiane jest ich auto, które uległo awarii przed wyjazdem do rodziny.

Po potwierdzeniu tożsamości cudzoziemców funkcjonariusze Straży Granicznej przekazali zatrzymanych wraz z samochodem Policji, która będzie prowadziła dalsze czynności w tej sprawie. Wartość pojazdu szacowana jest na 45 tysięcy złotych.

Źródło: http://www.slaski.strazgraniczna.pl/sm/aktualnosci/27329,Skradziona-w-Wielkiej-Brytanii-Skoda-Superb-ujawniona-w-Cieszynie.html

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 100.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz