Skarby Czantorii: Rodzinna Przygoda w Terenie!

Skarby Czantorii: Rodzinna Przygoda w Terenie!

“Skarby Czantorii” to wyjątkowa okazja dla rodzin i miłośników aktywności na świeżym powietrzu, by połączyć przyjemność rozwiązywania zagadek z fascynującą historią i pięknymi widokami. Gra polega na przejściu trasy z Dolnej na Górną Stację Kolei Linowej Czantoria, gdzie uczestnicy staną przed różnorodnymi wyzwaniami.

W grze mogą wziąć udział drużyny składające się z maksymalnie 5 osób, z co najmniej jednym pełnoletnim opiekunem. Limit uczestnictwa to 15 grup, więc warto się pospieszyć.

Aby dołączyć do zabawy, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: marketing@czantoria.net. Jeśli w drużynie są niepełnoletni uczestnicy, wymagane jest również zgoda rodzica lub opiekuna prawnego, którą można pobrać poniżej.

Udział w grze jest BEZPŁATNY. Start odbywa się na Stacji Dolnej Kolei, a meta znajduje się na Stacji Górnej Kolei. Trasa liczy 2,6 km, a grupy ruszają co 10 minut zgodnie z ustaloną kolejnością startu.

Gra terenowa nie wyłania zwycięzców, ale każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, smakowitą kiełbaskę, ciepłą herbatę i bilet na zjazd koleją. Dodatkowo, każda grupa może spodziewać się niespodzianki na zakończenie przygody. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu Czantorii i jednocześnie poznanie fascynującej historii tego miejsca.

Więcej informacji w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/159816630498681/

Oraz na stronie organizatora: https://www.czantoria.net/

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz