Siatkarki “Stalmacha” trzecie w powiecie!

Po sukcesach uczennic w biegach narciarskich oraz piłkarzy ręcznych, kolejne medale dla Liceum Ogólnokształcącego im. Pawła Stalmacha w Wiśle wywalczyły siatkarki.

W finale powiatowym w piłce siatkowej dziewcząt, rozegranym w Skoczowie, nasze reprezentantki zajęły 3. miejsce.

W składzie drużyny zagrały uczennice klas sportowych: Magdalena Knopek, Patrycja Pawlusińska, Joanna Czepczor, Faustyna Kubica, Gabriela Kosek, Natalia Sewastynowicz i Agata Smorąg. Serdecznie gratulujemy!

Wyniki zawodów: II LO im. M. Kopernika Cieszyn – ZSGH im. W. Reymonta Wisła 2:0, I LO im. A. Osuchowskiego Cieszyn – LO im. P. Stalmacha Wisła 2:0 (półfinały), LO Wisła – ZSGH Wisła 2:1 (o 3. miejsce), II LO Cieszyn – I LO Cieszyn 2:1 (finał).

Źródło: Wisla.pl