“Sanatorium miłości” w TVP z Ustronia. Mamy pierwszą parę?

“Sanatorium miłości” w TVP z Ustronia. Mamy pierwszą parę?

Małgorzata i Marek pierwszą parą w “Sanatorium miłości”? Czy nowy program TVP1 skojarzył ze sobą seniorów, którzy wyruszyli do malowniczego Uzdrowiska Ustroń w Sanatorium Równica, aby przeżyć przygodę życia?

W 2. odcinku “Sanatorium miłości” doszło do “szybkich randek” każdego z każdym. Dwójka kuracjuszy – MałgorzataMarek znaleźli wyjątkową nić porozumienia. On od razu zauważył zmianę jej fryzury i skomplementował ją. Kiedy został zapytany, czy jest gotowy na nowy związek, odpowiedział: “Jestem gotowy. Można powiedzieć – liczę na ten związek“. Razem z Małgorzatą zaczęli też rozmawiać o podróżach i na koniec Marek zapowiedział: “To myślę, że będziemy podróżować“. “Zobaczymy” – odpowiedziała Małgosia.

Podczas głosowania na Kuracjusza Dnia, Marek przyznał: “W pamięci i serduszku jest jedna kobieta. Jest nią Małgosia. Boję się powiedzieć, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia“. Z naszych informacji wynika, że Małgorzata odwzajemniła to zainteresowanie! Czy ich związek przetrwa?

“Sanatorium miłości” w TVP z Ustronia. Mamy pierwszą parę?
fot. TVP

W drugim odcinku reality show Cezary podzielił się z Martą Manowską historią swojego małżeństwa. W trakcie rozmowy okazało się, że wiele lat temu poznał ideał kobiety. Była to miłość jego życia. Niestety, żona Cezarego, wracając pewnego dnia z pracy “została potrącona na pasach”. Mężczyzna przez wiele lat nie mógł się pozbierać po tym zdarzeniu.

“Miało się ideał, to teraz trudno jest znaleźć kogoś. Ideał w urodzie i charakterze” – powiedział prowadzącej program.

“Sanatorium miłości” w TVP z Ustronia. Mamy pierwszą parę?

Czytaj dalej: telemagazyn.pl

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 7

Fajne: 3

Procent fajnych głosów: 42.857143%

Słabe: 4

Procent słabych głosów: 57.142857%

Dodaj komentarz