Poradnia chirurgii dziecięcej w Szpitalu Śląskim ponownie otwarta!

Poradnia chirurgii dziecięcej w Szpitalu Śląskim ponownie     otwarta!

Szpital Śląski w Cieszynie informuje, że Poradnia chirurgii dla dzieci działa i na bieżąco przyjmuje pacjentów. Oddział chirurgiczny dla dzieci został zamknięty z powodu niedostatecznej kadry lekarskiej, ale Dyrekcji cieszyńskiego szpitala udało się utrzymać działanie poradni i zapewnić opiekę chirurgiczną dzieciom z powiatu cieszyńskiego.

– Poradnia chirurgii dla dzieci w Szpitalu Śląskim przyjmuje trzy razy w tygodniu i jest w stanie zapewnić opiekę dzieciom z całego powiatu cieszyńskiego. Młodzi pacjenci przyjmowani są na bieżąco – podkreśla Czesław Płygawko, Dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Przyjęcie do poradni odbywa się na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty, a dzieci przyjmowane są w najbliższym dniu działania poradni.

W ramach działalności poradni, małych pacjentów przyjmują dwie specjalistki w dziedzinie chirurgii dziecięcej, lek. Krystyna Drzewicka oraz lek. Gabriela Gniadek. Poradnia działa przez trzy dni w tygodniu – w poniedziałki od 11.00-15.00, w środy 11.00-18.00 oraz w piątki 10.00-15.00. W poradni chirurgii dziecięcej wykonywane są także obowiązkowe badania stawów biodrowych niemowląt.

http://www.szpitalslaski.pl/index.php/9-aktualnosci/652-poradnia-chirurgii-dla-dzieci-przyjmuje-pacjentow

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 50.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 50.000000%

Dodaj komentarz