Koncert Vito Bambino w Wiśle

Koncert Vito Bambino w Wiśle

Vito Bambino wśród polskiej publiczności jest rozpoznawany przede wszystkim jako piosenkarz. To właśnie dzięki muzyce stał się popularny w Polsce. Jego głos jest nam dobrze znany przede wszystkim z utworów zespołu Bitamina, którego jest wokalistą. Rozgłos dały mu również współprace z takimi artystami jak Quebonafide, Sanah, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow czy Jan-rapowanie. Utwory nagrywane z artystami z różnych gatunków muzycznych pozwoliły mu pokazać się wielu różnym grupom odbiorców. Vito Bambino jest też częścią Męskiego Grania.

Muzyka Vito Bambino to przede wszystkim indie rock, indie-pop, hip-hop czy ogólnie pojęta muzyka alternatywna. W ramach projektu “Wszystko mi mówi” razem z Sanah, Arturem Rojkiem i Kwiatem Jabłoni przygotował własną interpretację utworu Skaldów – “wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. Rosnąca popularność artysty przyciąga wielu fanów na jego występy.

Przyszedł czas na koncert tego niezwykłego artysty w wiślańskim amfiteatrze. Zapraszamy!!!

Bilety w cenie
– 70,00 zł.,
– ulgowy 59,00 zł. czyli – 15% dla posiadaczy Karty Mieszkańca Wisły oraz dla osób 60+,
– dzieci do lat 8 bezpłatnie.

Bilety do zakupienia na portalu KUPBILECIK.PL oraz od poniedziałku 10 lipca w Wiślańskim Centrum Kultury i w punkcie Informacji Turystycznej.

Koncert Vito Bambino w Wiśle

Miejsce koncertu:

Źródło: UM Wisła

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz