Międzynarodowy sukces uczestników inkubatora technologicznego z Cieszyna

Międzynarodowy sukces uczestników inkubatora technologicznego z Cieszyna

Gra “Weakless” złapała za serca uczestników eventu “Game Access Conference” który odbył się 24-25 maja w Brnie. Uczestnicy inkubatora ARP Games z Cieszyna wygrali nagrodę publiczności!

Nagroda publiczności i zaproszenie do udziału w konferencji Casual Connect wylądowały na biurkach twórców. Nagrodę wręczył sam David Brevik – designer jednej z pierwszych kultowych gier RPG – “Diablo”. 

O samej grze:

Weakless to gra przygodowa skupiająca się na relacjach pomiędzy dwoma postaciami: The Blind One i The Deaf One. Podczas podróży gracze będą musieli pokonać przeszkody stojące im na drodze i zmierzyć się z własnymi ograniczeniami. 

Więcej na fanpage projektu: TUTAJ 

Indie Pitch

Look at our top 10 games of Indie Showcase! Are you prepared for their presentation? We can't wait!

Opublikowany przez Game Access Conference Środa, 22 maja 2019

Autorami są dwa zespoły Cubeish Games oraz Punk Notion, oczywiście pod wsparciem ARP GAMES z Cieszyna. 

ARP Games sp. z o.o. to jedyny w Polsce akcelerator gier wideo, na którego wsparcie mogą liczyć młodzi twórcy. Spółka powstała w 2016 r. Została założona przez Agencję Rozwoju Przemysłowego S.A. SPIN-US- spółkę celową Uniwersytetu Śląskiego oraz Powiat Cieszyński. W ramach Programu Akceleracyjnego ARP Games proponuje wsparcie finansowe, jak również merytoryczne, techniczne i lokalowe. 

 Więcej informacji: https://arpgames.pl/pl/o-arp-games/

Międzynarodowy sukces uczestników inkubatora technologicznego z Cieszyna

Gratulujemy całemu zespołowi Cubeish Games oraz Punk Notion za kawał dobrej roboty. Mamy nadzieję, że gra będzie dostępna dla wszystkich już niebawem, czekamy z niecierpliwością! 

Źródło: facebook/ ARP Games. 

Zagłosuj!

11 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 7

Fajne: 6

Procent fajnych głosów: 85.714286%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 14.285714%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!