Komorski, Ciura, Łyszczarczyk – Zapraszamy polskich kibiców!

W sobotę 27 listopada o godzinie 17.00 w hali Polárka we Frýdku-Místku odbędzie się mecz HC Frýdek-Místek vs. AZ Havířov, w którym na lodzie zagra aż czterech polskich hokeistów (Filip Komorski, Bartosz Ciura, Alan Łyszczarczyk, Dominik Paś)! Z tej okazji zapraszamy serdecznie do Frýdku-Místku wszystkich polskich kibiców!

Bartosz Ciura, Filip Komorski i Alan Łyszczarczyk zagrają po stronie frydecko-misteckiej, a Dominik Paś po drugiej stronie barykady w hawierzowskiej koszulce. W tym roku zawodnicy z Polski znaleźli swoje miejsce w pierwszej lidze czeskiego hokeja na lodzie i zdecydowanie bardzo dobrze się prezentują.

Bartosz Ciura to prawie dwumetrowy obrońca, który jako jedyny z Frydku-Mistku nie opuścił w tym roku ani jednego meczu. Bartek jest jednym z najtwardszych zawodników wśród HC  Frýdek-Místek.

Filip Komorski należał przez wiele lat do czołówki graczy drużyny GKS Tychy i od tego sezonu jest jednym z kluczowych napastników HC Frýdek-Místek. Z siedmioma zdobytymi bramkami dzieli pierwsze miejsce w statystykach strzelców wraz z kapitanem Vítem Christovem.

Alan Łyszczarczyk to młody napastnik, który w poprzednich sezonach zdobył cenne doświadczenie w rozgrywkach hokejowych w USA. Do tej pory Alan strzelił pięć bramek, ale ma już na koncie pełne siedemnaście asyst przy bramce, czyli obecnie najwięcej w całej Chance Liga!

Dominik Paś to 22-letni wychowanek klubu z Jastrzębia Zdroju. Wiosną bieżącego roku z tą drużyną zdobył tytuł Mistrzów Polski! Pod koniec września przyjął ofertę z Havířova, gdzie do tej pory radzi sobie bardzo dobrze, strzelił dwa gole i cztery asysty.


Informacje o przepisach wstępu na halę w kontekście Covid-19

Nie kontrolujemy dzieci poniżej 12 roku życia.
Przy wstępie do hali wymagane będzie przedstawienie jednej z poniższych opcji:
– certyfikat szczepienia,
– zaświadczenie o przebytej chorobie Covid-19,
– test PCR – 72 godziny,
– test antygenowy – 24 godziny,
– samotest – dostępny do zakupienia w kasie hali Polárka przed meczem (sala do samotestowania od strony wejścia na trybuny A).

Jeśli fani chcą zakupić korony czeskie, mogą to zrobić w kantorze (CashPoint) lub skorzystać z bankomatu, które znajdują się w centrum handlowym Frýda w sąsiedztwie hali Polárka.

Bilety można kupić online pod adresem: https://www.bit.ly/polski_mecz

Zachęcamy polskich kibiców do zakupu miejsc w sektorze A3!

Adres hali: Na Příkopě 3726, 738 01 Frýdek-Místek

Zagłosuj!

8 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz