#GdybyNieNauczyciel – nauczyciel udostępnił Pawłowi ciemnię i rozwinął jego pasję.

#GdybyNieNauczyciel – nauczyciel udostępnił Pawłowi ciemnię i rozwinął jego pasję.

Fotografią zainteresował się już w podstawówce, ale dopiero w liceum, dzięki wsparciu nauczyciela, zaraził się nią na dobre. Pan Paweł, fotograf, dołączył do akcji #GdybyNieNauczyciel, a w liście do redakcji opowiedział nam swoją historię.

#GdybyNieNauczyciel to akcja Wirtualnej Polski pokazująca, że bez nauczycieli nie bylibyśmy tu, gdzie teraz. Ich strajk rozpoczął się 8 kwietnia i nie wygląda na to, by niedługo miał się skończyć. Kolejne negocjacje z rządem skończyły się fiaskiem.

“Zaczęło się od podstawówki” Wśród osób wspierających nauczycieli znalazł się również pan Paweł. Jak twierdzi nasz czytelnik, gdyby nie jego nauczyciel chemii z liceum, nie zostałby dziennikarzem. Podziękowania dla swojego wychowawcy pan Paweł przesłał na Dziejesię .

“Zdjęcia robiłem już jako uczeń skoczowskiej “podstawówki”. Starym, przedwojennym aparatem ojca marki “Kodak”, fotografowałem koleżanki ze szkoły i utrwalałem na taśmie ważniejsze uroczystości szkolne. Jednak o obróbce zdjęć nie miałem żadnego pojęcia” – pisze internauta.

czytaj dalej


Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 100.000000%

Dodaj komentarz