Jubileuszowy koncert Ireny Santor w Cieszynie

Jubileuszowy koncert Ireny Santor w Cieszynie

W przedostatnią sobotę listopada (23.11.2019 r.) o godz. 17 odbędzie się jubileuszowy koncert Ireny Santor.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie wybrane przez Artystkę, piosenki które są dla niej ważne, melodie które wpisały się w Jej życie. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Irena Santor to Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej „JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem”.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę ponadczasową. 

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków,  oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Ireny Santor.

Koncert odbędzie się w Teatrze im.A.Mickiewicza w Cieszynie (ul.Plac teatralny 1).

Zagłosuj!

14 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 8

Fajne: 8

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!