Zebrzydowice: Bezpłatne szkolenia z Krajowego Systemu e-Faktur

Zebrzydowice: Bezpłatne szkolenia z Krajowego Systemu e-Faktur

Urząd Skarbowy w Cieszynie ogłasza bezpłatne szkolenia dotyczące Krajowego Systemu e-Faktur.

Szkolenia pod nazwą „Środy z KSeF” odbędą się w siedzibie Urzędu, przy ul. Kraszewskiego 4, w czterech terminach: 6, 13, 20 oraz 27 maja 2026 roku, zawsze o godzinie 10:00.

Program szkoleń

Podczas tych spotkań eksperci przekażą uczestnikom kluczowe informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Szkolenia obejmą m.in. sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur oraz nadawanie uprawnień.

To doskonała okazja dla przedsiębiorców, aby zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie e-fakturowania, które staje się coraz bardziej istotne w prowadzeniu działalności.

Osoby zainteresowane udziałem powinny zarezerwować miejsce na szkoleniu, aby móc skorzystać z tego cennego wsparcia.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

źródło: zebrzydowice.pl

Zebrzydowice: Bezpłatne szkolenia z Krajowego Systemu e-Faktur REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA