Zdjęcia i filmy z helikoptera – poznaj ofertę firmy Helipoland

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia i filmy z helikoptera – poznaj ofertę firmy Helipoland

Świat z lotu ptaka wygląda zupełnie inaczej. To nie ta sama ziemia i nie to samo otoczenie, które znamy. Wzbijając się w powietrze, odkrywamy nową rzeczywistość i nagle okazuje się, że to, co dotychczas było dla nas zwyczajne, staje się niezwykłe. Nie każdy ma okazję spojrzeć na świat z góry, ale każdy może mieć szansę zobaczyć, jak on wygląda z tej perspektywy. Wykorzystuje się w tym celu zdjęcia i filmy z helikoptera, które oferuje firma Helipoland. Tworzy ją zespół, który niekoniecznie mocno stąpa po ziemi, ale na pewno ma już bardzo silnie ustabilizowaną markę we współczesnej branży reklamowej, filmowej i broadcast.

Zawsze niesamowite ujęcia, za każdym razem na inne potrzeby

Firma Helipoland realizuje loty filmowe na zlecenie klientów z wielu branży. W jej portfolio znajdziemy m.in. Tour de Pologne, Eurosport czy też The Royal Tour of Poland. To tylko dowód na to, że cieszy się zaufaniem u naprawdę uznanych i znanych klientów. Zdjęcia i filmy z helikoptera wykonywane są z wykorzystaniem stabilizacji żyroskopowej typu Cineflex bądź też za pomocą jednego Shotover śmigłowcem AS350 lub R 44. Zdjęcia i filmy z helikoptera to możliwość uchwycenia momentów, które są możliwe do odtworzenia tylko z tej perspektywy, z lotu ptaka.

Możliwość wykorzystania helikoptera w produkcji audiowizualnej wykorzystuje się m.in. podczas realizacji produkcji filmowych. Bardzo często zdjęcia i filmy z tej perspektywy są wykonywane na potrzeby kampanii reklamowych i marketingowych. W ten sposób firmy zaskakują czymś wyjątkowym, zwracając uwagę swoich potencjalnych klientów, zyskując tym samym ich zainteresowanie. Filmowanie i fotografowanie z helikoptera towarzyszy też wszelkiego rodzaju eventom, koncertom na żywo, wydarzeniom kulturalnym oraz sportowym. Możliwe jest filmowanie na żywo, co w tym przypadku jest bardzo ważną i kluczową zaletą.

Zdjęcia i filmy z helikoptera – efektowne realizacje komercyjne

Firma Helipoland udostępnia i wypożycza helikopter przystosowany do wykonywania profesjonalnych nagrań i zdjęć, które są następnie wykorzystywane do celów komercyjnych. To dzięki jej pomocy wielu reżyserów i producentów, może urzeczywistnić swój plan i pomysł na wyjątkową scenę filmową czy serialową. Ponadto ujęcia z helikoptera uatrakcyjniają spoty i filmy reklamowe oraz teledyski. Aby możliwa byłą realizacja najbardziej wymagającego projektu oprócz śmigłowca do dyspozycji klienta jest też dodatkowe wyposażenie, jak obiektywy i kamery, różnego rodzaju mocowania i systemy stabilizacji. Firmę Helipoland tworzą specjaliści z fachową wiedzą, doświadczeniem i nieustanną motywacją i chęcią do doskonalenia swoich umiejętności, dlatego też dzielą się wskazówkami, aby powstało najlepsze z możliwych nagrań. Zdjęcia i filmy z helikoptera wymagają dopasowania odpowiedniego sprzętu, ale również wyboru właściwej pory dnia i optymalnej trasy przelotu.

Niemożliwe nie istnieje

Śmigłowce od Helipoland posiadają bardzo elastyczną budowę, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb oraz konkretnego projektu. Zdjęcia i filmy z helikoptera można wykonywać kamerą, która zostaje zamontowana na zewnątrz. Alternatywnym rozwiązaniem, przy najbardziej wymagających projektach, jest możliwość demontażu bocznych drzwi śmigłowca. Dzięki temu jest szansa na uzyskanie jeszcze lepszej jakości obrazu bez refleksów świetlnych.

Zobacz, w jaki sposób wygląda świat z lotu ptaka! Zrealizuj swój najbardziej szalony plan na teledysk, spot reklamowy czy relację live. Więcej na stronie https://helipoland.com/

Artykuł sponsorowany.

Zagłosuj!

8 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 6

Fajne: 4

Procent fajnych głosów: 66.666667%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 33.333333%

Dodaj komentarz