Zapraszamy na ORLEN OIL 47. Rajd Cieszyńska Barbórka 2023

Zapraszamy na ORLEN OIL 47. Rajd Cieszyńska Barbórka 2023

Arena sportów motorowych w Polsce zatrzęsie się w rytmie mocno tłoczących silników, gdy na odbędzie się ORLEN OIL 47. Rajd Cieszyńska Barbórka 2023. Rajd, zaplanowany na dni 17-18 listopada 2023, to nie tylko kolejny wyścig, ale spektakl, w którym adrenalina taniec rozpoczyna w rytmie rykających silników na malowniczych trasach południowego Śląska.

Rajd Barbórka to nie tylko wyścig; to dziedzictwo. Korzenie tego wydarzenia sięgają głęboko w serca entuzjastów sportów motorowych, a jego trasa była świadkiem spełnienia ambicji zamienionej w zwycięstwo. Tradycja rajdu odzwierciedla ducha rywalizacji, braterstwa i nieustającego dążenia do triumfu.

Patronat ORLEN OIL nie jest nowością dla polskiej braci sportowej. Ogromne wkłady tej marki nie tylko napędzały wyścigi, ale także katapultowały polskich sportowców na globalne areny. Wsparcie marki było kluczowe w spektaklu Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, wejściu Roberta Kubicy w serię WEC i dominacji Bartka Zmarzlika na torach żużlowych.

Malownicze trasy południowego Śląska to więcej niż tylko piękny widok. Stanowią one wyzwanie, test dla każdego obrotu silnika, każdego skrętu kółka i każdej strategii, którą kierowcy opracowują.

Rajd stanowi hołd dla nieujarzmionego ducha sportu motorowego, sportowców i kibiców, którzy czynią to wydarzenie czymś więcej niż tylko wyścigiem, ale świętem prędkości, umiejętności i sportowej rywalizacji, która definiuje istotę wyścigów.

Pod tym adresem znajdziesz fanpage Cieszyńskiej Barbórki:

https://www.facebook.com/RajdCieszynskaBarborka

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj komentarz