Zapisy na wspólny wyjazd z Śląska Cieszyńskiego na Marsz Niepodległości 2021!

11 listopada o godz. 14:00 w Warszawie na rondzie Dmowskiego rozpocznie się doroczny Marsz Niepodległości. Nie zabraknie na nim mieszkańców Śląska Cieszyńskiego, którzy już teraz skrzykują się do wspólnego świętowania tego wydarzenia.

Marsz ma charakter cykliczny, co oznacza, że trasa będzie taka sama jak w roku ubiegłym. Przejdzie on Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim, ulicą Siwca, aby na koniec wejść na Błonia Stadionu Narodowego. Łącznie do przebycia jest nieco ponad 3 kilometry.

Wspólny wyjazd dla mieszkańców Śląska Cieszyńskiego, którzy będą chcieli wziąć udział w marszu planowany jest 11.11 około godziny 4. Powrót uczestników do Cieszyna 12.11 pomiędzy 1-4 Orientacyjny koszt przejazdu przy pełnym autokarze i ubezpieczenia to około 50 zł/os. Ideą wyjazdu jest krótkie zwiedzenie Warszawy oraz wspólne przejście zwartą grupą w patriotycznej atmosferze w Marszu Niepodległości.

Cieszyńska wyprawa nie jest wyjazdem komercyjnym (nikt nie wyciąga z tego benefitów). Jest to wydarzenie stricte patriotyczne mające na celu upamiętnić odzyskanie przez Polskę niepodległości. Co warto wziąć ze sobą? Odpowiednie ubranie (ze względu na listopadowe temperatury), powerbank – żeby brak baterii w telefonie nie uniemożliwiał braku kontaktu z grupą, prowiant oraz swoją flagę.

Zapisy

Chętni na wspólny wyjazd na marsz do Warszawy mogą zarezerwować miejsce poprzez kontakt: – w wiadomości prywatnej z Wyjazd Marsz Niepodległości Cieszyn-Warszawa 2021 – lub telefonicznie dzwoniąc pod nr (+48) 730-350-080..

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 7

Fajne: 3

Procent fajnych głosów: 42.857143%

Słabe: 4

Procent słabych głosów: 57.142857%

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz