Zamarski.tv vlog

Post zbiorowy

Zamarski.tv

Specjalnie dla mieszkańców i wszystkich bywalców Zamarsk sprowadzamy na łamach Cieszy.pl vlog budzący coraz większą popularność: Zamarski.tv

Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków i udostępniania znajomym stela! 🙂

2. ZamarskiTV – Odcinek 2 "Szwung Młodych, Jubileusz OSP, Sołty

W drugim odcinku Zamarski TV rozmawiamy z Panem Józefem Ligockim, naczelnikiem OSP w Zamarskach oraz Panem Rudolfem Mizią - kronikarzem OSP Zamarski. Młodzi mieszkańcy naszej wsi z projektu Szwung Młodych opowiadają o swoich ostatnich przedsięwzięciach, a Sołtys Klaudiusz Zawada serwuje garść najnowszych informacji.

od

5. ZamarskiTV – Odcinek 3 „Przystań Mamo, Grzegorz Wałga, Zapow

W trzecim odcinku mamy dla Was krótką relację z imprezy Przystań Mamo (27.05.2018) , na której porozmawialiśmy z Mistrzem Świata i Europu w trójboju siłowym i wyciskaniu leżąc, Grzegorzem Wałgą. Mistrz opowiedział o swoich planach na zbliżające się Świynto Dziedziny. Nie zabrakło również zaproszenia od naszego Sołtysa Klaudiusza Zawady.

od

Zagłosuj!

14 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 8

Fajne: 8

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dodaj swój wpis

Prześlij zdjęcie Wklej treść

To pole jest wymagane

Przeciągnij i upuść pliki tutaj

lub

Anuluj

Maksymalna wielkość dodawanych plików: 4 MB.

Pracujemy nad tym...

To pole jest wymagane

np.: "https://www.youtube.com/watch?v=WwoKkq685Hk" lub <iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video..." Obecnie możesz wklejać filmy z YouTube, posty z Facebooka i Twittera, zdjęcia z Instagram oraz Tublr. Pracujemy nad możliwością wklejania także postów z Pinterest.

Pracujemy nad tym...

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz