Zagłosuj na Antosię Kraszewską

Zagłosuj na Antosię Kraszewską

Aktualnie trwa głosowanie online, możemy wesprzeć naszą młodą artystkę poprzez kliknięcie “lajka” na filmiku z jej występem na trzech platformach: YouTube, Facebook i Instagram. Głosowanie trwa tylko do dzisiaj (07.04), dlatego warto poświęcić chwilę na wsparcie Antosi.

Antosia Kraszewska uwielbia występy na scenie z mikrofonem w ręku i cały czas rozwija swoje umiejętności wokalne. Wzięła udział w konkursie MAŚ Festival 2023 “Wygraj Hit”, który wymagał od każdego uczestnika przesłania jednej piosenki z płyt “Młodzi Artyści Śpiewają”. Rada Artystyczna wybrała najlepszych wokalistów z każdej kategorii wiekowej, a nagranie AnTosi zostało docenione i zakwalifikowała się do półfinału.

W konkursie można oddać trzy głosy, po jednym na każdej z platform YouTube, Facebook i Instagram. Głosy zostaną zsumowane, a do ścisłego finału (III ETAPU) przejdzie dziesięć osób z każdej kategorii wiekowej, które otrzymają najwięcej głosów. Nagrodą w finale jest możliwość nagrania własnej piosenki.

Antosia Kraszewska wraz z rodziną z góry dziękują za oddane głosy i liczą na wasze wsparcie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Instagramie i Facebooku Fundacji 14.04.2023 r. Dlatego też warto wesprzeć młodą artystkę, która ma szansę spełnić swoje marzenia dzięki udziałowi w konkursie MAŚ Festival 2023 “Wygraj Hit”.

Linki do głosowania:

-Link do Facebook https://fb.watch/jw3u9xKXa8
-Link do Instagram https://www.instagram.com/p/CqKBSJ8oGPR
-Link do YouTube  https://youtu.be/UY-_DI5ksXo

Zagłosuj na Antosię Kraszewską
Antosia Kraszewska

Zagłosuj!

32 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 28

Fajne: 27

Procent fajnych głosów: 96.428571%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 3.571429%

Dodaj komentarz