Z kierowcami rajdowymi o bezpieczeństwie

Z kierowcami rajdowymi o bezpieczeństwie

W Szkole Podstawowej im.Karola Miarki w Ochabach Małych kierowcy rajdowi wspólnie z policjantami cieszyńskiej drogówki rozmawiali o bezpieczeństwie pieszych.

Spotkanie odbyło się w ramach promocji imprez i zawodników rajdów samochodowych. Najważniejszym przesłaniem spotkania było promowanie właściwych zachowań i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W Szkole Podstawowej im.Karola Miarki w Ochabach Małych kierowcy rajdowi wspólnie z policjantami cieszyńskiej drogówki rozmawiali o bezpieczeństwie pieszych. Spotkanie odbyło się w  ramach promocji imprez i zawodników rajdów samochodowych. Najważniejszym przesłaniem spotkania było promowanie właściwych zachowań i zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Asp.szt. Grzegorz Hanzel opowiadał przede wszystkim o bezpiecznym kibicowaniu podczas rajdów samochodowych. W rozmowie z uczniami nie zabrakło też elementów edukacji związanych ogólnie z bezpieczeństwem pieszych oraz rowerzystów. Uczniowie, poza przekazaną wiedzą,  otrzymali też elementy odblaskowe. Największą atrakcją dla młodzieży  było oczywiście same spotkanie z kierowcami rajdowymi Marcinem Biernatem i Tomaszem Hondą, którzy cierpliwie odpowiadali na wiele pytań oraz opowiadali o bezpieczeństwie.

Źródło: http://www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl/ka6/informacje/wiadomosci/228293,Z-kierowcami-rajdowymi-o-bezpieczenstwie.html

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz