Wystawa starego sprzętu narciarskiego w Jabłonkowie

Wystawa starego sprzętu narciarskiego w Jabłonkowie

W dniach 12.01 – 25.03.2018r. Wiślańskie Centrum Kultury zorganizowało w Jabłonkowie wystawę starego sprzętu narciarskiego.

Wystawa jest jednym z wydarzeń sfinansowanych z funduszu wyszehradzkiego w ramach projektu “International Retro Festival”, którego partnerem jest Jabłonkowskie Centrum Kultury i Informacji “JACKi”. W dniu 12.03.2018r. odbył się wernisaż wystawy, na którym między innymi przedstawiono założenia projektu, ale także omówiono historię narciarstwa i turystyki. Jeden z gości pan Vladyslav Michalik syn stolarza produkującego narty w latach 50 i 60 szczegółowo omówił cykl produkcji starych nart tzw. “cumloków”. Dziękując za możliwość zorganizowania wystawy zapraszamy na kolejną imprezę, która odbędzie się w dniu 25.03.2018r. również w Jabłonkowie. Na Jarmarku Wielkanocnym promować będziemy wiślańskie imprezy; Rajd Zabytkowych Pojazdów oraz Rowerowy Rajd Retro.

 

Źródło http://wisla.pl/

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz