Wyścig kolarski w Goleszowie

Wyścig kolarski w Goleszowie

W sobotę 14 września do Goleszowa zawitali kolarze z całego kraju, aby wziąć udział w Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport.

 Trzeba zaznaczyć, że zmagania udało się zrealizować m.in. dzięki współpracy gmin (Goleszowa, Dębowca oraz Skoczowa) oraz pomocy strażaków z Ochotniczych Straż Pożarowych, którzy zabezpieczali trasę. Zawodnicy byli zaskoczeni jakością trasy niektórzy z nich podkreślali że trasa była naprawdę ciekawa.

Wśród osób, które nagradzały najlepszych kolarzy nie zabrakło władz. Na mecie pojawiła się Sylwia Cieślar – wójt Gminy Goleszów – oraz Tomasz Branny, który obecnie pełni funkcję wójta Gminy Dębowiec. Kolarze otrzymywali nagrody także z rąk olimpijczyka z Aten z 2004 roku, Sławomira Kohuta.

­Wójt gminy Sylwia Cieślar podziękowała organizatorom wyścigu za zaufanie jakim obdarzyli gminę jako jednego z gospodarz zawodów. Pogratulowała także wszystkim uczestnikom wyścigu. Podziękowała mieszkańcom Goleszowa za cierpliwość w związku z utrudnieniami w ruchu występującymi w trakcie zawodów, a także wszystkim pracownikom urzędu gminy, którzy zaangażowani byli w organizację Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym Masters i Cyklosport.

https://wiadomosci.ox.pl/scigali-sie-w-goleszowie,59700

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 100.000000%

Dodaj komentarz