World Pull-up Day

World Pull-up Day

Zapraszamy na między narodowy dzień podciągania się na drążku. Zbieramy podciągnięcia, każde nawet jedno się liczy. Podciągnięcia będą zliczane z miasta regionu a finalnie z całego kraju. Rywalizacja między krajami z całego świata. W zeszłym roku Polska znalazła się na 6 miejscu, w tym roku chcemy poprawić ten wynik. Przyjdź i sprawdź się. Dwie kategorie Kobiety i Mężczyźni.

Świat jest pełen negatywnej energii, która wpływa na nasze życie. Chcemy zjednoczyć świat – wszystkich ludzi bez dyskryminacji ze względu na wiek, płeć, narodowość, rasę czy religię – pomagając im wyładować ich negatywną energię poprzez podciąganie na drążku i zastąpienie ich pozytywnymi emocjami. Podciąganie na drążku jest dobrym pomiarem stanu fizycznego, ponieważ osoba używa tylko masy ciała do ćwiczeń. Jest to ruch naturalny i niepowodujący obrażeń, który może być wykonywany przez osoby w każdym wieku, zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Zaletą podciągania na drążku jest możliwość szybkiego wyczerpania siły fizycznej i wyładowania negatywnej energii poprzez zastąpienie jej pozytywnymi emocjami podczas wykonywanej pracy. #WORLDPULLUPDAY

link do imprezy lokalnej —> http://bbpullupday.pl/
link do imprezy globalnej —> http://bbpullupday.pl/

Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 2

Procent słabych głosów: 100.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz