Wisła: Wspaniały wynik w ogólnopolskim turnieju pożarniczym

Wisła: Wspaniały wynik w ogólnopolskim turnieju pożarniczym

Wspaniały wynik w ogólnopolskim turnieju pożarniczym

Ruben Szturc, członek młodzieżowej drużyny pożarniczej z OSP Wisła Jawornik, odniósł znaczący sukces, zdobywając II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej odbył się 25 kwietnia br. w Kłobucku.

Uznanie dla młodego strażaka

Na uroczystości wręczenia nagród obecni byli ważni przedstawiciele, w tym Śląski Komendant Wojewódzki PSP, st. bryg. Damian Legierski, oraz Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Katowicach, Henryk Kiepura, który jest również posłem na Sejm RP.

Gratulacje od lokalnych władz

Burmistrz Miasta, Tomasz Bujok, złożył serdeczne gratulacje Rubenowi, a także opiekunom z młodzieżowej drużyny pożarniczej oraz jego rodzicom, podkreślając znaczenie tego osiągnięcia dla lokalnej społeczności.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

źródło: wisla.pl

Wisła: Wspaniały wynik w ogólnopolskim turnieju pożarniczym REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA