Wisła: VII Bieg Charytatywny dla Dzieci

Wisła: VII Bieg Charytatywny dla Dzieci

Już 3 maja odbędzie się VII Bieg Śladami Wiślańskiego Niedźwiadka, który ma na celu nie tylko promowanie aktywności fizycznej, ale także wsparcie potrzebujących dzieci.

Wydarzenie, organizowane przez miasto Wisła, skierowane jest do dzieci do 13. roku życia. Wpisowe ma formę dobrowolnej darowizny, która zostanie przekazana na pomoc potrzebującemu dziecku z Wisły.

Program wydarzenia

Start pierwszej grupy dzieci zaplanowano na godzinę 15:00, a kolejne biegi odbywać się będą sukcesywnie. Biuro zawodów będzie czynne od 13:00 do 14:30, a zakończenie imprezy przewidziano na około 16:30.

Dystanse i nagrody

Uczestnicy pobiegną na dystansach dostosowanych do wieku – od około 100 metrów dla najmłodszych do około 1000 metrów dla starszych dzieci. Bieg ma charakter rekreacyjny, nie będzie pomiaru czasu ani klasyfikacji końcowej.

Animacje i atrakcje

Podczas wydarzenia przewidziano również różnorodne zabawy i animacje dla dzieci. Każde dziecko, które ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal, słodki upominek oraz napój.

Rejestracja

Zgłoszenia można składać online do 2 maja lub w dniu biegu w Biurze Zawodów. Warunkiem udziału jest podpisana deklaracja od rodzica lub opiekuna.

Wsparcie dla Hanny Cieślar

W tym roku bieg ma na celu wsparcie Hanny Cieślar z Malinki. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.siepomaga.pl/hanna-cieslar.

Wisła: VII Bieg Charytatywny dla Dzieci REKLAMA

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

źródło: wisla.pl

Zagłosuj!

24 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA