Zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego z powodzeniem zaprezentowali się podczas zawodów Orlen Cup II.
Trzeciego dnia rywalizacji, który obejmował biegi do kombinacji norweskiej, zawody rozegrano na trasach na Kubalonce.
Wyniki zawodników z Wisły
W poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy z Wisły osiągnęli następujące wyniki:
- Chłopcy starsi: 1 miejsce – Paweł Wałach, 11 miejsce – Bartosz Matuszny
- Junior młodszy: 1 miejsce – Kacper Wantulok, 2 miejsce – Jakub Cichowlas, 4 miejsce – Adam Łupieżowiec
- Junior: 2 miejsce – Mikołaj Wantulok, 6 miejsce – Jakub Czepczor
- Kobiety: 7 miejsce – Wiktoria Kubas, 8 miejsce – Joanna Cieślar
- Młodzicy: 13 miejsce – Salvador Niemczyk, 16 miejsce – Beniamin Greń, 18 miejsce – Konrad Klimunt
Gratulacje dla zawodników
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z trasy, dokumentujących sportową rywalizację na Kubalonce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaangażowania, sportowej postawy oraz reprezentowania Wisły podczas zawodów.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
Źródło: https://wisla.pl/mieszkaniec/news/dobre-wystepy-zawodnikow-wss-wisla-podczas-orlen-cup-ii
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




