Wisła: Sukcesy zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego na Orlen Cup II

Wisła: Sukcesy zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego na Orlen Cup II

Zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego z powodzeniem zaprezentowali się podczas zawodów Orlen Cup II.

Trzeciego dnia rywalizacji, który obejmował biegi do kombinacji norweskiej, zawody rozegrano na trasach na Kubalonce.

Wyniki zawodników z Wisły

W poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy z Wisły osiągnęli następujące wyniki:

  • Chłopcy starsi: 1 miejsce – Paweł Wałach, 11 miejsce – Bartosz Matuszny
  • Junior młodszy: 1 miejsce – Kacper Wantulok, 2 miejsce – Jakub Cichowlas, 4 miejsce – Adam Łupieżowiec
  • Junior: 2 miejsce – Mikołaj Wantulok, 6 miejsce – Jakub Czepczor
  • Kobiety: 7 miejsce – Wiktoria Kubas, 8 miejsce – Joanna Cieślar
  • Młodzicy: 13 miejsce – Salvador Niemczyk, 16 miejsce – Beniamin Greń, 18 miejsce – Konrad Klimunt

Gratulacje dla zawodników

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z trasy, dokumentujących sportową rywalizację na Kubalonce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaangażowania, sportowej postawy oraz reprezentowania Wisły podczas zawodów.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

Wisła: Sukcesy zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego na Orlen Cup II REKLAMA

Źródło: https://wisla.pl/mieszkaniec/news/dobre-wystepy-zawodnikow-wss-wisla-podczas-orlen-cup-ii

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA